Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kb mennyi idő átlag tudású...

Kb mennyi idő átlag tudású embernek megtanulni aránylag jól focizni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 22:20
 1/4 Mkiki válasza:

Sajnos a focihoz ( szerintem ) 3 dolog kell: Tudás,ügyesség,na meg egy kis szerencse.

Sajnos ezekközül nem lehet mindegyiket megtanulni,de ha folyamatosan edzel ( napi 2 órát) akkor viszonylag jól megtanulhatsz játszani...

2013. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az az aránylag ?

Hétvégi foci a haverokkal szintre , vagy profi magyar NB1-es szintre . Utóbbihoz sok év kemény munka kell és ha nagyon tehetséges vagy akkor jutsz csak tovább a magyar "vicc" ligából külföldre , de ehhez nagyon korán elkéne menni komoly nevelőegyesülethez.

2013. márc. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lee12 ***** válasza:

tehetség kérdése, én mindig csak haverokkal rugtam a grundon a bőrt de mikor lementem focizni akkor smeiivel semi voltam rosszab a többieknél akik már 6 éve tolják napi szinten

ez azért van mert nekem alapból van hozzá érzékem

viszont amikor komolyabb klubb ellen játszottunk akkor rájöttem miért kell nagyon korán elkezdeni, a passzjáték és a taktika miatt

velem egy szintű játékosok voltak ők is csak ők tanultak taktikákat és olyan gyors passzjátékot csinálltak hogy csak néztem

úgyhogy ezért kell korán elkezdeni mert ez nem csak a cselekből, lövésekből áll hanem a legfontosabb a passzjáték

de egy nb1 es csapathoz simán föl lehet kerülni(felnőttbe jött egy 19 éves birkózó aki sehov se járt előtte focizni és 2 év múlva leszerződtette a vidi:D)

2013. márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Steven Gerrardról írta egy szakértő:

" Ha valakiről el lehet mondani,hogy a mai kor labdarúgásának megtestesítője,akkor az a Liverpool középpályása,Steven Gerrard.Igazi gladiátor,aki minden olyasmit tud,ami szükséges manapság a magas szintű labdarúgásban.Hihetetlen fizikai képességekkel rendelkezik,gyerekként mindent megtanult,amit csak lehetett.Nem mondhatni,hogy óriási tehetségként indult,ám AKARATEREJE,ELTÖKÉLT SZÁNDÉKA,hogy kiváló labdarúgóvá váljon,meghozta gyümölcsét."


Tehát neki sincs nagy tehetsége,de rengeteg szorgalom,és gyakorlás van benne.


Frank Lampardról pedig ezt írta a könyv:


"A Chelsea és az angol válogatott középpályása azon labdarúgók közé tartozik,akiket szeretnek az edzők.Lampard nem az a típus,aki a látványosságra törekszik a játékban,neki sokkal fontosabb,hogy hasznosan,a csapat érdekét szem előtt tartva futballozzon.Ez a tudatosság már gyerekként jelentkezett nála,amikor ellentmondás nélkül eldöntötte:nagy labdarúgó lesz.Az elképzelést tettek követték,és bár alapadottságai nem éppen a legjobbak voltak,SZÍVÓSSÁGA,KITARTÁSA RÉVÉN elsajátította mindazokat,amelyek nélkülözhetetlenné tették."


Tehát 2 világklasszis belső középpályásról beszélünk.Akik nem számítottak nagy tehetségnek,de az akarattal,kitartással ezt érték el.Soha ne add fel!

2013. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!