Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Cuneyt Cakir a világon a...

Cuneyt Cakir a világon a legeslegeslegeslegjobb bíró. Egyetértetek?

Nagyon helyesen tette amit tett, imádom, ő egy nagyon nagy arc, a világon a legjobb bíró, még sok MANU meccset kéne vezetnie. Sztetek is? :))

2013. márc. 6. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Realosként mondom, hogy a MU-nak kellet volna továbbjutni és

Nani MAX sárgát érdemelt volna.Jobbak voltak-szerencsénk volt.Semmit nem tudtunk kezdeni a MU védelmével.

Kérdező, te vagy nem értesz a focihoz, vagy egy gyökér vagy.

2013. márc. 6. 20:17
 2/11 anonim ***** válasza:
Több hibát is vétett. És itt nem a piros a legfőbb. Lesgól a MU-nál, Rafael kezezett. Meg lehet, hogy az tényleg nem piros.
2013. márc. 6. 20:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit ízetlenkedel ???
2013. márc. 6. 20:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Realosként mondom , ezt a mecset nem megérdemelten nyertük , de 2 meccs alapján megérdemelten jutottunk tovább ...

Nani nem volt piros .. oké , viszont Rafael kezezése góltól mentette meg csapatát , annó Suarez ugyanezért VB selejtezőn kapta azonnal a piros lapot .

2013. márc. 6. 21:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Összesítve nem érdemeltük meg a továbbjutást.Össz vissz 45 percen keresztül nyújtottunk valamit.
2013. márc. 6. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz ?:D Madridi meccset végig támadtuk , 4 mákk helyzete volt madridban a mu-nak , azon kívül Real egykapuzott De Gea-val. :D
2013. márc. 6. 21:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Attól még hogy egykapuztunk, a kiállításig nem tudtunk semmit se csinálni.Ezt el kell fogadni.

Pont.

2013. márc. 6. 21:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Mit nem tudtunk ?

Higuaín jogos találtát elvették ... és máris máshogy lett volna a kiálíttás eset ha első félidőben már 0-1 ..

2013. márc. 6. 22:20