Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » C. Ronaldo tényleg agresziv?...

Peter123456789 kérdése:

C. Ronaldo tényleg agresziv? Mert ez a videó azt mutatja:Cristiano Ronaldo - Love him or hate him - Best Fights szerintetek agresziv vagy békés? Normális válaszokat kérek és nem vok barcás hanem realos

Figyelt kérdés

#ronaldo...?
2013. márc. 1. 13:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Csak az az egoista portugál ahogy te nevezted 0ba focizta a pályán picimessi-t , 4x aranylabdás , persze CR 33perc alatt többet mutatott mint az egész Barca 90alatt . A másik messi lő x gólt , grat clap .. viszont őt kiszolgálják , míg CR-t nem , szóval ha így nézed Pedro-val vagy iniestaval hasonlítgast , hány gólt is lőttek ? na ugye..


Messi egy vicc , túl van sztárolva , ha nem megy a játék ő is ugyanúgy hisztizik mint CR ...

2013. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
6%

azért mert a legutóbbi clásicokon jobban játszott, nem azt jelenti, hogy jobb is, mint messi. és mi van azzal az időszakával, amikor zsinórban 6 meccsen nem rúgott gólt?

egyébként nem a játéktudását kritizáltam, mint ahogy a kérdés sem arról szól.

pedro béna, köztudott nagyot mondtál. ennyi erővel te meg hasonlítgasd messit higuainhoz vagy benzemához..

iniestának pedig nem a góllövés az elsődleges feladata, ettől függetlenül a világ legjobb középpályása.


"messit kiszolgálják" lol, a barcelona egy csapat ha nem tűnt volna fel. de gondolom CR egyedül küzd egész meccsen, a csapattársai csak dísznek vannak ott. ja nem, csak minden és mindenki a portugál alá van rendelve, ha meg nem, jön a balhé, meg a "ronaldo szomorú" szalagcímek.


imádom az ilyen fanatikusokat, akik nem is néznek barca meccseket, de ők tudják, hogy messi CSAK azért jó mert kiszolgálják.


figyi, már elmúltak azok az idők, amikor kérdés volt, hogy messi vagy ronaldo-e a jobb. ez ma már egyértelmű: messi.

2013. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"Messi egy vicc , túl van sztárolva , ha nem megy a játék ő is ugyanúgy hisztizik mint CR ..."


Messi egy vicc? na, azt hiszem itt be is fejezhetjük.

2013. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
sztem jobb ronaldo mint messi elmondom miért ronaldo a erő messi a szerencse értitek?
2013. márc. 14. 18:07
 15/25 anonim ***** válasza:
ti tuti a sporthiradós ikúbetyárok közé tartoztok :D anyám
2013. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 csokeszx2 válasza:

"szánalmas ez a videó. bárkikről össze lehetne vágni ilyet. hányszor volt már olyan, hogy egy őrült beszaladt a pályára, és hagyta magát nekik messi? és mi van azzal az esettel, amikor ronaldo nem adott egy kislánynak autogramot, mert barcás mez volt rajta??? vagy amikor meglökte guardiolát.


ronaldo egyébként nem agresszívebb az átlagosnál. ő inkább egy hisztigép.


"ronaldo példakép. messi nem" LOL. messi nem példakép? miért? mert nem hord fülbevalót, nem ken egy kiló zselét a fejére, nem hangoztatja minden nyilatkozatában, hogy ő a legjobb, nem vág pofákat rendezvényeken ha nem tetszik neki valami, nem fröcsögi szét a sajtót, nem megy neki az ellenfél edzőjének, általában nem dobálja magát, és tisztelettel beszél az ellenfelekről meg a csapatársairól?


ja boccs, egyszer a madridi közönség felé rúgta a labdát. húha!


mégis akárhová megy CR, azt kiabálják, hogy "messi messi messi" :D

sajnálatos is lenne, ha az embereknek egy olyan nagyképű, egoista portugál lenne a példaképük, mint CR."

ez a videó nincs összevága, Ronaldo lehet hogy hisztis de ő legalább egyiniség mostis róla beszélünk, illetve látom te sem nagyon követed messit vagy nem tudom, Celtic ellen le fogták a védők nem tudta átt vinni a labdát és hátba vágta a védőt, illetve mikor Villa nem paszolt neki elkezdet ott kiabálni, szóval..

2013. márc. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

nem úgy értettem, hogy össze lett vágva. hanem hogy bárkiről lehetne ilyen jeleneteket felvenni. egyébként meg a biztonsági őrök szedték le róla erőszakkal, messi nem csinált semmit. de nem tudom miért olyan nagy dolog ez, vagy h miért beszélünk egyáltalán ilyen hülyeségekről.

de ha neked ez annyira fontos, tessék:

http://www.youtube.com/watch?v=pEha9VjmxVQ

http://www.youtube.com/watch?v=jLeTMIoAgCw

http://www.youtube.com/watch?v=xR3rMX1x5qA


Ronaldo egyéniség? Mo-n ezrével találsz ugyanilyen zseléshajú, iqfighter, nagyképű cigánygyerekeket. ők is milyen nagy egyéniségek, ugye?. inkább ne legyen valakinek egyénisége, mint hogy olyan legyen mint, ő szerintem :D

az viszont érdekes akkor, hogy Xavit, Alvest vagy Piquét pont azért szokták szapulni a reálosok, mert mindig megmondják a frankót. tehát az "egyéniség" csak Madridban áll jól, értem.


kösz, kiemelsz két esetet Messi életéből. tudod ő is ember, nem lehet mindig tökéletes, néha ő is hibázik. de összességében kijelenteni, hogy egy arrogáns, alattomos játékos, főleg egy CR-rel való összehasonlítás kapcsán, az nevetséges, már ne haragudj.

Messiről általában nem ez jut eszébe az embereknek, ellentétben a portugézával. nyilván azért mert kevesebb kirívó dolgot csinál. az, hogy egy évben egyszer ráförmed egy csapattársára, ami egyébként szerintem is csúnya dolog, vagy egyszer-kétszer szabálytalankodik, az csak annyit jelent, hogy valóban ember, nem pedig földönkívüli, ahogy Maradona megfogalmazta.

2013. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ja hogy CR a nagyképű Messi meg a tökély ? Érdekes , CR-t a volt klubbjánál is imádják , érdekes az Old Traffordon RONÁÁÁLDÓÓÓ-t énekeltek ...

Messi meg nem megy a játék azt odaáll a parkolóba pofázni .. szánalmas az ember túlsztárolt .. Falcao meg Messi helyet cserélni , Falcao is simán rugdosna annyit mint Messi , Barca Epic középpályája miatt..

2013. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

ha szövegértelmezve olvasnál, kiderült volna, hogy épp arról beszélek, hogy Messi sem tökéletes, de ha morálisan hasonlítgassuk Ronaldohóz, bizony alul marad a portugál nem kicsit. és nem azért mert Messi tökéletes, hanem mert CR a tapló játékosokhoz tartozik. ennyi.


"odaáll a parkolóba pofázni" LOL. fáj, hogy lebohócozta Arbeloát? na és? miért ne tenné? kicsoda Arbeloa, egy szent? amikor egész meccsen szabálytalankodott.

nem Messi a szánalmas, inkább Arbeloa. én legalábbis nem azon voltam kiakadva, hogy Messi ilyen "kemény" szavakkal illette, hanem, hogy Arbeloa harmincegynéhány éves felnőtt férfi létére nekiáll picsogni a sajtónak, hogy őt lebohócozták. na ez tényleg szánalmas.

de gondolom a reálosok soha nem mondtak még ilyen cifra szavakat a barcásokra, mint "bohóc" :D csak ne kezdjük el felidézni azokat az el clásicokat, amikor nem nyert a real, mert megint alul maradnátok.

"nem megy a játék erre odaállunk az oldalvonalhoz az ellenfél edzőjét lökdösni?" :)

mondjuk igaz, olvastam már olyat is, hogy tök természetes volt Ronitól, hogy meglökte Guardiolát, mert Pep volt a bunkó köcsög, hogy nem adta neki oda a labdát"


[link]

2013. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Azt a képet 2perc alatt meglehet szerkeszteni PS-el .. ez csak az egyik oldal véleménye , másik oldalról nézve meg más ... és teljesen magad ellen beszeélsz az respect hogy kimegy ugatni egy parkolóba ?
2013. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!