Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Te férfias sportnak tartod a...

Te férfias sportnak tartod a focit?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért?
2013. febr. 27. 19:13
 1/8 Osynho ***** válasza:
Én annak tartom. A fizikai erő próbája gyorsaság és pl test- test elleni ütközés közben is, miközben fejben is ott kell lenni és a csapatért játszani.:)
2013. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizony,nagyon is az :))
2013. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én szerintem mindenki egyaránt elsajátithatja ezt a sportot! Én lány vagyok kicsi korom óta focizok és sose volt az h a fiúk azt mondják te most nem játszhatsz mert lány vagy! Ilyen nem volt! Most ott tartok h már mindenki engem akar választani meccsezésnél mert annyira jó vagyok! Most nem dicsérni akarom magam de tényleg igy van. Ugyanugy játszok mint egy fiú sőt van akinél még jobban is.
2013. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint a Soccer focit , vagy a Football focit ?:D
2013. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mivel nem dagadt amerikában vagy ezért egyértelmű, hogy nem a tojásdobálásra gondol.
2013. febr. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Grat lámák , attól még mind2-t focinak hívják ..
2013. febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4: soccer, öcsém mekkora nyomi vagy.

Az igazi futballt soccernek hívod, azt meg amelyiknek köze sincs a nevéhez footballnak :D

igazi panelamerikai vagy.

2013. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Férfias sport, mert megmutathatod, hogy te mire vagy képes, mennyire vagy jó gondolom fantasztikus érzés a győzelem. Meg azért is, mert eredetileg férfiaknak találták ki. Persze nő is ugyanúgy játszhatja és a nő is lehet ugyan olyan jó sőt még jobb is. Alapvetően szerintem egy férfi sport.
2014. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!