Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A gyeplabdanak mijen koze van...

A gyeplabdanak mijen koze van a fizikahoz egy jo cim? Azt tudom hogy van benne surlodas tolo ero es ferdehajitas aszem de meg mi?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, a helyes írást gyakorold előbb. Mert az ékezet nélküli még csak-csak de a pontos j az sok.(milyen).A fogalmazás is elgondolkoztat. a fizikahoz egy jo cim?
2013. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*A gyeplabdának milyen köze van a fizikához? Egy jó cím ppt bemutatomhoz? Azt tudom, hogy a surlódásnak, a toló erőnek és a ferde hajításnak szerepe van ebben a sportban. Ha valakinek van ötlete akkor írjon.:)
2013. febr. 25. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
gyorsulás, perdület, közegellenállás,
2013. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyeplabda a fizikai törvények tükrében. Labda súly-ütéserő,repülési ív.Helyzeti,mozgási energiák,becsapódási szög.
2013. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom:)
2013. febr. 27. 18:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!