Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek van Komárom-Eszter...

Szerintetek van Komárom-Esztergom megyében olyan teniszoktatás, ami megéri? Gondolok itt olyanra, ami pl:versenyekre visz vagy ilyenek

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
én veszprém megyében teniszezek, és nincsen olyan edző, aki versenyekre visz v hasonló, nem is halottam ilyenről sztem nincs is. Versenyekre magadtól kell járni, az mtsztenisz.hu oldalon vannak versenykiirások, ott megtudod nézni mikor van neked való verseny(korosztály,helyszín stb).Olyan edzőt válassz, akihez sokan járnak,és ha van olyat, aki országos szinten játszot, annak van tapasztalata ;)
2013. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ohh... köszi :D viszont úgy tudom, hogy a Magyar Tenisz szövetség is oktat vagy valami ilyesmi, és oda nehéz bekerülni?
2013. márc. 6. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem az csak Pesten van de nem tudom biztosra, hogy be lehet-e jutni azokra az edzésekre azt nem tudom sztem biztos drágábbak, nem érné meg, uyganazt tanítják, mint amit egy másik jó edző.
2013. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy Pesten van, viszont az a baj, hogy nem találok itt a megyében semmi rendes edzőt, ezért gondoltam a MTSZ-re :/
2013. márc. 7. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!