Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy edzésen kb mennyit fut...

Tottenham kérdése:

Egy edzésen kb mennyit fut egy magyar Nb1-es "focista"?

Figyelt kérdés
Azért tettem idézőjelbe a focistát mert szerintem ezek inkább Libasz@r Gézák és egy fillért sem érnek, de arra kíváncsi lennék mit művelnek egy edzésen, mert az tuti ha jól felszívom magam akkor azt én is tudnám teljesíteni. Ráadásul úgy hogy én nem is vagyok focista :))) Szóval mi a szärt csinálnak tudja valaki? Mert semmi nem látszódik rajtuk...

2013. febr. 10. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok NB1-es focista. Csak egy kis helyi csapatban játszom. Szerintem kb. 3-5 km futhatnak egy edzésen összesen. Mi is az edzést úgy kezdjük hogy 3 kör futás. (Ez kb. 1,5 km)
2013. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és én 14 éves fiu vagyok. Az előző voltam.
2013. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és ne vedd magadra amit írok a magyar focistákról engem csak az bánt hogy túl vannak tudod fizetve és az klubjaink sehol sincsenek Európában. Akkor jó focizást!
2013. febr. 10. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem haragszok meg, mert igazad van és köszi. :)
2013. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!