Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » FIFA: a Chelsea 2011 januárig...

FIFA: a Chelsea 2011 januárig nem igazolhat játékost. Miert is?

Figyelt kérdés

[link]

Itt olvastam a cikket.


2009. szept. 3. 17:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jaaa....értem. Akkor ez viszont szemétség a Lens-tól. Nem szeretem a Chelsea-t, de itt nyilvánvaló h a Lens csak le akarja húzni őket.... az átigazolásoknál annyi kiskapu van, elég sokszor megszegik a szabályokat. Mind mondjuk Tevez igazoláa WHU-ba. Ott a Sheffield perelt, de elvesztették :(

No de tudjuk, h csak azért pereltek, mert a WHU miatt estek ki... na mind1.

Szerintem nem volt nagy gáz az igazolásnál, csak a Lens túl nagyra verte a dobot, és most perkálhat a Chelsea. Illetve nem igazolhat, de nem hiszem h emiatt nagy bajuk lenne, úgyis annyi játékosuk van, h én nem félnék a drukkerek helyében....

2009. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

a játékosok nagyrésze mostanában öregszik ki, tehát annyira nem rózsás a helyzet. Ráadásul télen ANK lesz (afrikai nemzetek kupája) úgyhogy több hónapra kiválik drogba, essien, mikel, bosingwa, Kalou, csak hogy pár alapcsapat nevetmondjak, tehát télen erősítés volt várható.


De a FIFA meg az UEFA ott szivata az angol labdarúgást ahol csak lehet.


Ha a Chelsea példájánál maradunk: előző idényben Overbö ejtette ki őket a 4 meg nem adott 11essel, simán elcsalták a barcának a meccset mert platini nem akart 2 angol csapatot megint a döntőben.

Ezutáni kirohanásáért Droga és Bosingwa 3 +2 meccsre el vannak tiltva a BL-től.

Mostmeg az egész Chelsea 2 évre az átigazolásoktól.


Arról nem is beszélve hogy mindenki fikázta a Chelseat meg a MU-t amikor 100millióért igazoltak, de most hogy a REal tette mindezt így ők "megmentik a focit". Szánalom ami ilyen szinten megy már, az undorító politika ide is betette a lábát.

2009. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
Nincs bajom a Chelsea-vel,de rengeteg a balhé a klub körül,amióta Abramovic a tulaj.Nyílt titok,hogy az orosz maffia "támogatását" élvezte és élvezi tán még ma is.Az ilyentől meg bármi kitelik.
2009. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%
Őszintén szólva nem zavar h mi van a cselszkivel, moncskos egy banda...
2009. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
a CAS sportdöntőbíróság hivatalosan is eltörölte a tiltást így a chelsea vehet játékosokat nyáron:)
2010. márc. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!