Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan kell egyensúlyoztatni...

Hogyan kell egyensúlyoztatni az ujjon a kosárlabdát, h ne essen le?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 10:47
 1/7 anonim válasza:
100%
Ez nehéz dolog. Sok gyakorlással elérheted. Én például 5 éves kosarazok. Minden hétköznap van edzésem és szinte mindig próbálom pörgetni az ujjamon de mindig leesik. :D szóvaaal nem tudom, de ügyesség is kell hozzá egy kicsit szerintem:) Sok sikert! na meg kitartást.:P
2013. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. jún. 7. 22:55
 3/7 anonim válasza:

Hát én 1 évig kosaraztam és nem is ott tanultam meg az ujjon pörgetést. Nagyon jó egyensúlyérzet (vagy mi) kell hozzá.


Sokat gyakorolsz jól fog menni. Nekem az elején fél perc után leesett, de most már addig pörgetem amíg meg nem áll a labda.


Sok sikert a gyakorláshoz.

2013. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de már nem gyakorlok..fájt a csuklom miatta.:/ De majd előveszem a hétvégén.
2013. júl. 11. 22:12
 5/7 anonim válasza:
soha nem kosaraztam es nem is fogok de en megtanultam magamtol kb 1 honap alatt most mar csak azt nem tudom hogy hogyan porgessem legallabb 1pecig a labdat az ujjamon!
2013. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
jo gyenge lehetsz ha enyitol mar faj a csuklodXD
2013. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
-.-"..6 hónap után kezdett el fájni a csuklom, mivel rosszul csináltam, te ész kombájn.
2013. nov. 10. 07:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!