Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek az ciki, ha egy...

Szerintetek az ciki, ha egy fiú nem szeret focizni?

Figyelt kérdés

És a lányok e miatt,nem fognak furcsának tartani?

Kézizni és kosarat azt szeretem,de a focit utálom...fiú léttemre.:/


2013. jan. 11. 06:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én sokféle labdajátékot kipróbáltam (röpi, kosár, kézi, foci), de sajna egyik sem tetszett meg! Valahogy a gömb alakú tárggyal játszandó játékok nem nekem valók. Max a biliárd :)


És egyáltalán nem ciki! A nők sem szeretik annyira a focit...


32F

2013. jan. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, a nők sokkal jobban értékelik, ha egy férfi nem szereti a focit, mint ha odavan érte ;)
2013. jan. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem,ezelőtt 30 évvel nagyon ciki volt.
2013. jan. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmi ciki nincs benne. Nagyon sokan nem szeretik a focit, kismillió más sport is van még azon kívül, ami szép, jó, és szeretni lehet. Akár még valami más labdajáték is (ping-pong, tenisz, vízipoló, stb.), de akár az atlétika vagy éppen a téli sportok között.

Nem gond, majd nem fogsz a pároddal összeveszni azon, hogy most a tv-ben a focimeccset, vagy más egyéb műsort nézzetek-e. :)))

2013. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30-40 évvel ezelőtt sem volt ciki. A mi családunkban egyik férfi sem szerette, még nézni sem, nemhogy focizni.
2013. jan. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Nem szerethet mindenki mindent. A lányokat sem érdekli, ha nem szeretsz focizni :)
2013. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Legalább nem ülsz a tévé előtt üvöltözve :) Ha egy lány emiatt nem foglalkozna veled, akkor benne van a hiba. Csináld azt, amit szeretsz!
2013. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. jan. 11. 21:18
 9/11 anonim ***** válasza:

ha egy lány nagyon szereti a focit, akkor nem biztos, hogy kelleni fogsz neki, de legalábbis én ismerek ilyen lányt

de ne aggódj, kevés lány szereti annyira a focit(ha szereti egyáltalán) , hogy ez mérce legyen neki.

2013. jan. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azért nem szeretem a focit mert kiskoromban az apám nem focizott velem ő nem szerettehaverjaim nem nagyon voltak, így tehát délutánonkánt kiskoromban egyedül magányosan rugdostam magamnak a labdát, még edzésre sem íratott be az apám, és így elment egy idő múlva a kedvem az egész focizástól, meg arajongástól. Nem ciki de igazából a focizást kiskorban kell akár lánnyal de inkább fiúval kell megszerettetni az emberrel olyan 5-6 évesen később már késő lesz sajnos... Én nem tartom cikinek hogy nem érdekel a foci de azt igen hogy nincs olyan jól kidolgozott testem mint mondjuk beckhamnek és emiatt nincs önbizalmam.
2013. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!