Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kezdem az elején. Kb 1 éve...

Zlatan00 kérdése:

Kezdem az elején. Kb 1 éve edzésen ( foci ) megsérültem?

Figyelt kérdés
kifordult bokám, és még egy nagy reccsenést is hallottam. Aznap szinte csak egy lábon ugrálva tudtam haza menni és 2 hétéig focizni sem tudtam, majd kb a 3. héten már kezdtem focizni. Úgy éreztem szépen lassan meggyógyul. Már szinte nem is fájt amikor sétáltam, futottam. De azóta amikor nekiállok focizni akkor ha csak egy kicsit nem úgy lépek, vagy ha nem úgy rúgom el a labdát akkor nagyon fáj és ez elég gyakran előfordul. Azóta nem is tudok annyit nyújtani a csapatnak mint korábban. Mi baja lehet a bokámnak? Talán az inszalagok, vagy a csont vagy nemtudom mi?
2012. dec. 14. 21:29
 1/7 *Glissade* ***** válasza:

Jobb nem lesérűlni...mert onnantól még a legjobb orvos sem garancia arra, hogy meg gyógyúljon, és újra focizni tudj.:S

Egyik leggázabb dolog a sérülés. Bár csak ne is hallotam volna róla soha!!!

2012. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Menj el orvoshoz!

Használj fáslit/boka szorítót és Crotalgin nevű krèmet, és próbáld minimalizálni a sportolást egy fél èven keresztül!

Nekem jó lett a bokám ezektől, remélem tudtam segíteni!

2012. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kilazultak az ínszalagjaid és az sajnos már sosem lesz olyan, mint régen. Nekem is volt egy hasonló sérülésem, bár nem volt ilyen drasztikus, csak egy kicsit mozdult el a helyéről a bokám, de a szalagok kilazultak. Nagyon lassan gyógyult, kb fél év múlva tudtam bicegés nélkül menni. Azóta évek teltek el és még mindig szokott fájni és a terhelést sem bírja. Drogériákban lehet kapni bokaszorítót, egy speciális anyagból van, ami az egész bokádat tartja. Nekem ez sokat segített, simán tudok így sportolni is.
2012. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem a térdem ment ki

A barátomnak a bokája


van egy rosz hírem : soha többé nem fogsz tudni versenyszerüen focizni egy ilyen sérülés után még merevítővel sem


talán egy szallagműtét valamennyivel segítene de ugyanolyan mint régen, soha nem lesz


és menny el orvoshoz ezzel mindenképpen

2012. dec. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenképp orvoshoz fordulok.
2012. dec. 16. 21:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt is észre vettem hogy azóta nagyon laza a bokám és könnyeben kifordul valamilyen szinten.
2012. dec. 16. 21:11
 7/7 anonim válasza:
Igaz nekem nem olyan súlyos boka érülésem volt de nálam bevált a lóbalzsam.
2012. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!