Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » HY! 13Éves fiú vagyok és...

HY! 13Éves fiú vagyok és nagyon jól focizom. Eddig soha nem fociztam. Lehetne belőlem jó focista, ha most kezdenék járni?

Figyelt kérdés
Nagyon erőset tudok lőni jól vezetem a labdát és nagyon gyors vagyok.
2012. nov. 12. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
ha fociztál már régebben, csak nem egyesületben, akkor lehet... De most elkezdeni már késő ha ilyen céljaid vannak:)
2012. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 SSanchez ***** válasza:
Szerény is vagy:) Jó focistát kifejteném bővebben, nem arról szól, hogy 4 embert végigfűzöl és gólt vágsz. Nagyon gyors vagy, akkor jó szélső lehetsz, semmi több:) Itt posztok vannak, minden poszton az adott posztnak megfelelő tulajdonsággal rendelkező játékosok játszanak. Én is szélső voltam/vagyok. Ha csatár vagy és az a feladatod, hogy gólt lőj, megrúgod, jó focista vagy, ha mellé lövöd már nem.
2012. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!És az előző kommentelőnek azt szeretném írni, hogy nagyon gyors vagyok és pontosan tudok bikázni.:)
2012. nov. 12. 16:51
 4/10 SSanchez ***** válasza:
Én is:)
2012. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez úgy volt amúgy:5.-ben fociztam először akkor nem is tetszett meg nem is ment,de amikor 6.-ban az osztálybajnokságra elmentem akkor nagyon megtetszett és akkor rohamosan elkezdtem fejlődni és azóta csak fejlődöm ,de csak tesiórán szoktam focizni, de én sem értem mert heti 3 tesink van és maxx 25-30 percet focizunk.
2012. nov. 12. 17:09
 6/10 SSanchez ***** válasza:
Ha fejlődsz, akkor meg kellene próbálni egy Megyei csapatban, vagy akadémián. Inkább akadémián, ki tudja, még válogatott játékos is lehetsz.
2012. nov. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az hogy erőset tudsz "bikázni" ahogy te írod az nem nagy erény. Pontosan is tudsz? Vagy csak megrúgod mint egy hülye és megy amerre megy? :D Mert ha pl. te szabadrúgáshoz odaállsz, megrúgod, kimegy a stadionból addig valaki más odaáll szépen meghelyezi és beteszi a felső sarkoba. Ja és az arcból kicsit vegyél vissza.
2012. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jelentkezhetsz csapatba csak nem biztos hogy sokat játszatnak majd meccsen,de még simán bár én 4 évesen kezdtem

a Tiszavolán-nál és most fejeztem be a futballt

2013. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem akarok beszolni de 5 éve focizom és nálunk a fradiba nem elég annyi hogy gyors vagy es bikat lősz volt egy ugyanilyen gyerek ugy kivágta az edző mert csak nyafogot szóval ... :)
2014. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem azért de ami tesiórán gyors és erős az meccsen cspatba már nem,de próbáld ki
2014. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!