Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ajánlanátok lehetőségeket...

Ajánlanátok lehetőségeket freestyle foci és zsonglőrködés kapcsán? (Szolnok és környéke)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szolnokon tanulok és lenne kedvem freestyle focit gyakorolni meg zsonglőrködni. Mindekettőt régebben csináltam de mostanában nem sokat foglalkoztam vele. Ha valakinek lenne kedve ezeket űzni velem, vagy tudtok valami csoportot vagy bármit ahol szoktak ilyet csinálni, főleg szolnok vagy annak környékén azt megköszönném ha leírnátok.

A második kérdésem az lenne még az előbbi mellett, hogy valami társaságba tudjam csinálni, hogy ha esetleg mégsincs senki vagy semmi közösség jelenleg akkor tudtok ajánlani valami fedett helyet esetleg beltéri helyet ahol Szolnokon lehet szabadidő céljából bemenni, vagy bármien lehetőség hogy ne a hóban vagy az esőben focizzak hanem valami száraz helyen. Nem igazán tudom hogy milyen sportlétesítmények alkalmasak erre, meg mik a lehetőségek itt Szolnokon vagy környékén. Lényegében most ez a két kérdésem van és nagyon megköszönném ha reagálnátok rá, de bármien tanácsot elolvasok hozzászolást.

A válasszokat előre is köszönöm. Egy szolnoki srác 18/f



2012. nov. 5. 19:27
 1/2 anonim válasza:
csáo mi a neved ? Kecskeméti vagyok és énis Freestylozom
2012. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom, hogy van-e lehetőség, hogy másokkal focizz, de a fedett helyre az ötletem: úgy tudom, hogy szombatonként a Széchenyi ltp-n levő zöld házban nyílt sportnap van. Érdeklődd meg. Talán nem csak nyáron volt.
2012. dec. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!