Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Amerikai fociba mennyire...

Amerikai fociba mennyire számit fontos posztnak a cornerback?

Figyelt kérdés

Az összes edző kiemelt a többiek közül és egységesen erre a posztra akarnak nagyon gyors ütembe betenni pedig a leggyorsabb vagyok magasságom 181cm/74kg elkapási % is kb 90% os.



és eléggé agressziv játékon játszok.



2012. okt. 22. 22:49
 1/10 kakao01 ***** válasza:
100%

egyik poszt se fontosabb a másiknál ha valamelyik fontosabb lenne akkor a másik posztot miért nem szüntetik meg? vágod.

Amúgy defenseben az a fontos hogy fizikálisan legyél jobb a támadók ellen. Szóval mostmár érted miért téged raknak be cornernek ha te vagy a leggyorsabb és még agresszív is vagy.

2012. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem, bár még annyira nem világos az a része hogy ha tegyükfel igy van ahogy irtam akkor a gyors embert miért nem WR posztra teszik be?


Nincs bajom a CB -vel sem csak fejben teljesen Offense játékra készültem és logikusan az edzőknek van igazuk ha erre látnak jónak de picit csalódott vagyok, de lehet hogy én látom nagyon hülyén a dolgot.

2012. okt. 23. 04:30
 3/10 anonim ***** válasza:

így látatlanba nehéz megmondani az igazi okot, valszeg nem olyan jó a kezed mint a többi elkapónak.

de lehet a magasságod miatt, a sebességed miatt, alkatod miatt stb..

a korodat se tudni, de a 181cm nem sok a felnőtteknél még itthon se.


szóval így látatlanba nehéz megmondani az igazi okot, csak találgatni lehet. Az edzőid kérdezd, ők megtudnák adni a helyes választ.

2012. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok :) ez kiamardt, elkapási % om durván 90% és ezek a játék közbeni Szélső passzok, magasságom 181 ez teljesen átlagos viszont teljesen egyértelmüen romboló embernek akarnak, 180% san hajtok edzéseken 2,5-3x többet teljesitek mennyiségileg edzéseken mint az elvárt és a csapat 80% a, persze ez betudható a többi sportnak amit végzek egyik edzésről megyek a másikra.


csak zavaró számomra hogy a legjobb szeretnék lenni ezért teljesitek is aminek meg van az eredménye látom az edzőkön és mindezek ellenére számomra egy nem olyan fontos posztra akarnak betenni.

2012. okt. 25. 21:45
 5/10 lee12 ***** válasza:
milyen edzésre jársz mellette?
2012. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Foci és MMA / brazil Jiu jitsu
2012. nov. 3. 20:50
 7/10 lee12 ***** válasza:
és melyiket akarod versenyszerűen űzni?:O mert ezeknek a sportoknak minden nap van edzésük
2012. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mind csinálom , egyik edzésről megyek a másikra minden nap legalább 2 edés de évek óta ezt csinálom , valamelyiket profi szinten valamelyiket lelkes kezdőként :)
2012. nov. 5. 03:15
 9/10 szuperpocok ***** válasza:
Mint ahogyan azt már leírták, egyik poszt sem fontosabb mint a másik. Csak annyit fűznék hozzá, hogy a CB posztot én talán a legnehezebbnek tartom, mert nekik kell felvennie egy profi atléták ritmusát. Nehéz :(
2013. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 edsel válasza:
Én CB poszton játszom és imádom kilehet élni az agressziót és segít a koncentrálásba. Szerintem nagyon jó poszt és ha eléggé agresszivan sportolsz az csak jó arra a posztra
2014. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!