Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lányok! Van valahol jó lány...

Lányok! Van valahol jó lány fociedzés?

Figyelt kérdés
bekerülnék a focicsapatba, hallássérült 16 éves lány vagyok, nem tudom hogy az edzőjük elfogadná a betegségemet...de ha tudtok segiteni, irjatok üzit ,vagy ide, köszi!!! :)
2012. okt. 16. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lány vagyok, de focizok én is elég komoly szinten.. nem akarlak megbántani, de én még nem nagyon hallottam olyan játékosról (a fiúk között se) aki hallássérült focista lenne.. előszőr is a pályán nagyon sokat kell kommunikálni csapattársaiddal, edzővel, bíróval..másodszor a valamit félre értessz és nem azt csinálod amit mondtak és rólad kaptok egy gólt akkor az nem lehet lelkileg egy kellemes érzés.. nekem ez a véleményem.. mennyire hallasz rendesen? hol laksz?(ettől függ hogy milyen focicsapatba tudsz menni) F/16
2012. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hallókészüléket használok, pesten élek
2012. okt. 16. 21:34
 3/3 anonim válasza:

Egyáltalán nem baj:) én is lány vagyok és évek óta focizom. Hidd el egyáltalán nem akadály. Meccsen is simán hordhatod semmi bajod nem lesz...

Írj majd privit ha gondolod:) csapat-keresés ügyben:)

2012. okt. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!