Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok a Videoton...

Mit gondoltok a Videoton eddig szerepléséről, és szerintetek meddig juthat a csapat?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint ez a csapat,egy EURÓPAI CSAPAT!

Nem rugdossák össze-vissza a labdát,hanem szépen megjátsszák. Leszámítva a Gent elleni meccset,összesen 1 gólt kaptunk 7 mérkőzésen, ez valami fantasztikus.

A Videoton játéka nagyon taktikus.Fegyelmezetten beállnak védekezni,az ellenfél nem tud vele mit kezdeni,majd kontrából,okos szép játékkal helyzeteket,alakítunk ki,és azért gólokat is lövünk. Most a Sportingot vertük 3-0-ra,amire nagyon büszkék lehetünk,mert ez nem akármilyen eredmény! Paulo Sousa szerintem egy fantasztikus edző!

Szerintem ez a Videoton nagyon rendben van, bár nem szeretnék semmit sem elkiabálni, de szerintem bárhogy is alakuljon, amit eddig elért ez a csapat, arra mindannyian büszkék lehetünk!!! :) :)



2012. okt. 10. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Max.csoportkör
2012. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szokásosan semeddig sem ! A magyar fociligában gyenge csapatok vannak európához képest, így nem vall nagy teljesítményre magyar bajnoknak lenni sajnos. Ha az utcáról összeszednénk találomra 11-embert azoknál sem fociznának jobban az első ligás csapatok, akik csak labdáznak :( Tudom fájó ez nekem is, de ez az igazság.
2012. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy szép csoportkör legjobb esetben talán ha mákunk van megcsíphetjük a 2 helyet. Jó csapat ez a Vidi de még közel sincs kiforrva, inkább 1-2 év múlva. (persze ha addig marad Sousa, mert ez nagyban az ő érdeme hozza a taktikát amit sajna magyar edzőtől csak elvétve láthatunk)
2012. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Adom a zöld kezeket. :)Ez a Vidi tényleg más...! Itt van végre valami foci is! Itthon játszunk a Basel ellen,hazai pályán nem létezik,hogy kikapjunk! HAJRÁ!
2012. okt. 10. 22:53
 5/8 VVMMvvmm ***** válasza:

Azért a Fradi csak legyőzte ezt a csodacsapatot.

A Sporting egy pocsék csapat.Szerintem egy nyamvadt

szögletet sem tudnak beadni(Már az alapján amit nagy szenvedve láttam a meccsből).Azzal viszont egyetértek, hogy a Videoton egy európai csapat mint az Eger,Honvéd,Paks és a többi.

2012. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ott a Vidi a csoportkörben,örüljünk neki!

Igen,Európai csapat,hisz a Genk,a Trabzonspor,és a Sporting is EURÓPAI SZINTŰ CSAPAT,ÉS MÉG IS PARTIBAN VOLTUNK VELÜK,sőt ki vertük őket,úgy ahogy a Basel sem jobb olyan nagyon nagyon!!!

A Sporting tavaly a legjobb négyig jutott,ez mindent elmond!

Szerinted Vidi ugyan olyan,mint egy Paks?

Kíváncsi lettem volna egy Paks-Sportingra= tuti vereség!!!

A fraditól kikaptak,és????? Benne van. Kivett belőlük a 3-0,ez érthető! De valamiért mégis kikapott a Trabzonspor, a Genk,és a sporting is!

Magyar csapatok nem nagyon jutnak csoportkörbe,és nem fociznak ilyen jól,én ehhez képest mondom!

2012. okt. 10. 23:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok.Oké,szép hogy bejutottunk a csoportkörbe,de miféle szerencsétlen csapatokkal játszottunk?Talán a Trabzon elmegy 1 fagyira,de ők is nagyon szedett-vetett társaság..A Sporting a bajnokságban is 10.helyen van,szóval...A Genk szépen megvert minket,ahogy megfog a Basel is...De az igaz,hogy jobb lett 1 hangyaf...nyival a magyar foci,kijutottunk a csoportkörbe,ez szép és jó.
2012. okt. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A Trabzonspor tavaly a bl-ben volt,és megverte az Intert,és hazai pályán nem kapott ki. A Sporting az EL-ben a legjobb 4-ig jutott! A Basel kiverte a MU-t! :)

És pont azért voltak szarok ellenünk,mert jól védekezünk,és nem tudtak velünk mit csinálni! Ha megnézed a meccseket,akkor a Viditől egy normális focit látsz,és ez magyar csapattól ritka!

Adom a zöld kezeket!

Köszönöm!

2012. okt. 11. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!