Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek rossz a magyar foci?

Szerintetek rossz a magyar foci?

Figyelt kérdés
magyar,futbal

2012. okt. 7. 20:44
 1/8 anonim válasza:
Hát, én régen nagy DVTK fán voltam, most már egyre kevesebb meccsre megyek el a sok bundázások, és egyéb dolgok miatt. Szóval igen, egyre sz.rabb:(
2012. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rossz!(szerintem)


Az NB1.-ben a játék lassú,nehézkes és pontatlan,de leginkább a gyors gondolkozást a rögtönzést(nem riatt kapkodást) hiányolom.

Szurkolók: kevesen vannak azok között is vannak akkor a tuskók,hogy az brutális,Miattuk is sz.r az egész.És amíg egy ilyet is látok meccsen én addig biztos nem fizetek még 100 forinto se a jegyért.

Már pedig sok szurkoló kellene,olyan akik akkor is buzdittanak,ha sz.rul játszik a csapat.Nem pedig a másik táborral vannak elfoglalva vagy azzal,hogy az ellenfél játékosait szidják.

Azért beszéltem erről mert a szurkolók is részei a football-nak.

2012. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 rémuralom ***** válasza:
Az. Nagyon szurkolok a Videotonnak az EL-ben, örültem, hogy megverték a Sportingot (ha bunda, ha nem), mikor a Debrecen volt BL-ben, értük is szorítottam. De ezek egyszeri és ritka sikerek. Az NB1 egy nagy nulla úgy, ahogy van, de a régió többi bajnokságáról ez ugyanúgy elmondható. Sokkal versenyképesebb lenne a közép-európai foci, ha nemzeti bajnokságok helyett olyanok lennének, mint mondjuk a jégkorongban az EBEL, amely alapvetően osztrák liga, de horvát, magyar és szlovén csapat is szerepel benne. A Debrecen a tavalyi szezont veretlenül nyerte meg, aztán a BL-selejtezőben egy sosemvolt albán csapattól kikaptak, aztán onnan ugyan még továbbjutottak, de a főtábláig már nem jutottak el. A hazai porond túl gyenge nekik, sorban viszik haza az NB1-trófeákat, a BL-ben, EL-ben meg simán elvéreznek. Jót tenne nekik, ha egy olyan bajnokságban szerepelnének, ahol néhány környező ország legjobbjaival kell összemérniük magukat. És abban is biztos vagyok, hogy a nézőszám is nagyobb lenne pl. a Kolozsvár-Debrecen derbiken, mint bármely NB1-es meccsen mostanság.
2012. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

40 éve nem voltunk EB-n, 30 éve VB-n.


szerinted?

2012. okt. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen egy lapát szar.Erre nincs is jobb kifejezés.2-3 évente kijutunk EL-be,10-15 évente esetleg BL....A válogatott 86 óta nincs VB-n,EB-t nemtudom,de az se kevesebb szerintem.Az NB1 1 nagy szar,az átlagnézőszám 3-4 ezer.Semmi élvezhető nincs,csak durvaság,semmi technika,semmi csel,semmi passz...Ez milyen szerinted?
2012. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele.Teljesen egyetértek mindannyiotokkal.A magyar foci nagyon nagyon rossz,és csak még rosszabb lesz.
2012. okt. 9. 06:03
 7/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem rossz a magyar nb1 szintje megfelel az osztrák bajnokság szintjével.( maga a kérdés nagyon tág) magyar bajnokság annyira nem rossz! a magyar válogatott sem rossz(annyira). attól hogy nem jutottunk ki sehová az utóbbi pár évtizedben azért azt ellehet mondani hogy az u21 válogatott bronzérmes lett :D
2012. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok sz.rt nem értünk vele,hogy bronzérmesek lettek.Hányan segítik most nagy erőkkel a nagyválogatottat?
2012. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!