Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mikor lesz a Magyar - Török...

Mikor lesz a Magyar - Török Foci? És szerinted ki fog nyerni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom nemsokára török-magyar foci lesz.

A törökök szoktak jobbak lenni fociban vagy a magyarok?

Feltehetően kik nyernek majd?

Nagyon érdekel minden vélemény!!


Köszi a válaszokat!


2012. okt. 6. 21:44
 1/5 Geasse válasza:
A Magyarország - Törökország vb selejtező 2012. október 16.-án lesz, a visszavágó meg majd 2013. március 26.-án. Hát nem tudom, esélyünk a győzelemre szerintem csak hazai pályán lesz, de akkor is csak egy olyasmi, mint a svédek ellen a múltkor (utolsó percekben lőtt góllal nyertük 2:1-re). Vegyük figyelembe azt is, hogy előtte, október 12.-én játszunk az észtekkel, amin lehet, hogy elfárad a csapat, hiszen szerintem őket sem kell leírni, mert eleve az hogy idegenben játszunk ellenük, és az eb-n pótselejtezőt játszottak. Néhány sérülés is képbe jöhet még addig, de remélem, hogy ez nem lesz. A törökök esélyesebbek nálunk, a keretük is erősebb... szerintem örüljünk majd a döntetlennek, ha az meg lesz.
2012. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Geasse köszönöm a választ!

Véleményeket továbbra is várok. :]

2012. okt. 6. 22:42
 3/5 TijuMK válasza:

Szia!


Szerintem a törökök 2002-ben voltak a csúcson amikor még Hakan Şükür játszott és vb bronzérmesek lettek, azóta úgy eljátszogatnak, persze tőlünk jóval eredményesebbek, de talán most lehet esélyünk ellenük, én bizakodok és egy döntetlent tudnék elképzelni.

(Mindemellett a török válogatottban sokan játszanak egy klubban odahaza, jobban összeszokottabb a keret mint a mienk, de ez csak egy megjegyzés.)

2012. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon necces, rezeg a léc nálunk szerintem sajna nem vagyunk olyan szinten mint a félholdasok. Remélem azért lesz egy x.
2012. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Haass Norbert ***** válasza:
1-1, és annak is nagyon fogunk örülni
2012. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!