Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek milyen poszton...

Szerintetek milyen poszton játsszak fociban az alábbi tulajdonságaim alapján?

Figyelt kérdés

Amiben jó vagyok:

-passzolás, gyorsaság, helyezett lövés, hosszú passzok.

Amiben nem vagyok túl jó:

-fejpárbajok, erős lövés, test-test elleni harc.

Csak az iskolában focizom, nem járok foci órákra de ettől függetlenül kíváncsi vagyok, hogy melyik posztra lennék jó



2012. okt. 3. 15:45
 1/7 anonim válasza:
Nálam is hasonló a helyzet, annyi különbséggel, hogy nálam meg van az erős lövés is és ha valaki megpróbál megállítani, akkor nem esek azonnal el, hanem harcolok ellene, mert erős vagyok. Mi 4-3-3-at játszunk mindig, szóval a csapatom túlnyomórészt a támadásra fókuszál, én váltakozom a társammal a két szélen. Középtámadó sajnos nem lehetek, mert csak 1,68 vagyok. Neked a labdaosztó, azaz a középpályás szerep jól jönne. Melyik lábaddal lősz?
2012. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ballábas vagyok
2012. okt. 3. 18:40
 3/7 A kérdező kommentje:
És milyen középpályás? Inkább védekező vagy inkább támadóbb szellemű
2012. okt. 3. 18:41
 4/7 anonim válasza:
Támadó. :)
2012. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bal szélső/belső középpályás.
2012. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szélső.
2012. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nah azér majd te is meglátod hogy más amikor a szünetbe focizol,meg amikor leigazoltan focizol élesbe!

Mert tudod ha a barátaiddal focizol akkor õk nem veszik komolyan,nem hajtanak kimerülésig,nem ütköznek le vállal,nem csúszkálnak be alád,hagyják hogy cselezz,hagynak kapura rugni......Míg a leigazolt meccseken nem hagynak cselezni,nem engednek kapura rugni,lélek szakadva játszanak (aki nem az nézzen magába),és a legfontosabb (!):nem tudják ki vagy,nem tudják hogy hú mennyire tudsz cselezni,nem tudják hogy te éppen mondjuk úgy cselezel mint Neymar,vagy úgy rugsz szögletet mint Messi vagy Ronaldo,egyszerüen n em félnek vagy tartanak attól amit te tudsz,épp ezér nem várják meg amíg be fejezed a cselt,nem,hanem fel löknek vállal és elveszik a labdát.Ezért mondja nekünk mindig az edzõ hogy az ellenféltõl nem kell félni,sõt õ féljen tõled,érezze azt hogy te vagy a jobb.......

2012. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!