Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az olasz focikommentátoroknak...

Az olasz focikommentátoroknak mér jó az hogyha valaki betalál, akkor:GÓÓÓL?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ezt kérdezd meg tőlük. Lehet, hogy egyszerűen csak örülnek, mivel - amennyire tudom, bár nem vagyok aktív játékos - a fociban rendkívül lényeges dolog a gól.
2009. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Dél-amerikai kommentátoroknál is szokás.Egyrészt ugye a kirobbanó öröm,másrészt már valahol hagyomány is ez.
2009. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azok nem normálisak! Oda vezethető vissza, hogy ők nem híres focisták, meg kell elégedniük a közvetítéssel! Ezt Forma 1 közvetítéséhez tudom hasonlítani, olyan mint a Palik László, vágyakozik az F1-re, de semmit sem ért el az autósportban, ezért cikizi gyenge beszólásokkal azt, aki gyengébben versenyzik, ezért ordibál és ezért beszél hülyeségeket.
2009. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Spanyol a legjobb! PUYYYYOOOL GOLGOLGOGLGOLGOLGOL PUYYOL BÁRXELONA GOLGOLGOGL :D
2009. dec. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!