Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szerettek a fociban?

Mit szerettek a fociban?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem. :D
2009. aug. 2. 12:20
1 2
 11/15 anonim válasza:
Aki azt írta, hogy a vízilabda sokkal jobb, mert érzelmes sport, akkor az biztos kihagyott pár focimeccset. Mint például a 2008\09-es Chealse-Liverpool bl selejtező visszavágóját. Nem emlékszek pontosan, de kb. 8 gól esett és végig harcoltak egymással a továbbjutásért. 90 percig koncentráltak, és sprinteltek, de már az utolsó 10 percben meghalt mind a két csapat, mégis rohantak és küzdöttek. Hát haver, ez a szép ebben a sportban.
2009. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
talan azert volt mint az 5 sportcsatornan foci mert van kereslet ra meg mert a vilagon legismertebb sport..
2009. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Röplabda mániás vagyok: azért szeretem, mert jó érzés az ütéseket (alkar, kosár érintés, szerva) megcsinálni, "elkapni" egy labdát, átpasszolni tökéletesen, és a megfelelő összhang a csapat között, amikor egy emberként gondolkodtok.

Nehéz átadni, mert ez nem olyan, hogy mindenkinek tetszik és szereti. :)

2009. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Na idáig egy értelmes válasz se volt.Ha nem éled át azt a sportot amit szerettel legalább egyszer akkor nem tudod megérteni az egészet .Figyeljetek 1 éve focizom 1 ligába vetek fel ebben a hónapban és az hogy én hazajövök a falumba és senki se tudja elveni tőlem a labdát ,hogy amit a tv-ben megcsinálnak a nagy sztárok megcsinálom én is ,vagy amikor meccsen gólt lövök és mindenki a nevemet uvolti az olyan érzés amit nem lehet leírni
2009. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
vigyázz vannak akik szeretik a focit és vanna kakik megrögzöttek! én szertem a focit ugyhogy válaszolok:D csak akkor jo ha saját csapatod utánizgulsz és arra figylesz hogy "megtartsuk" a labdát! és a magadban sz9inte mondod hogy hova kéne passzolni mit kéne csinálni mintha része lennél:) amikor az ellenfél hozza labdát akkor azt érzed hogy most csusznék be hogy megszerezzem! :D de pl számomra 2 tök semlgesen meccsen unatkozom sőt meg se nézem :P + szoktam mondani hogy miért ilyen szart közvetíteni amikor filmet akarok nézni:D
2009. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!