Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mikor érdemes foci akadémiára...

Mikor érdemes foci akadémiára jelentkezni? 16 évesen belehet jutni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 21:12
 1/5 anonim válasza:

Én is 16 éves vagyok, voltam akadémián próbajátékon, és azt tudni kell, hogy nem konnyű bekerülni olyan helyekre. ...persze kérdés, hogy milyen akadémiára mész, melyik csapathoz. Mert például az MTK akadémián olyan elvárás is van, hogy ha nincs meg a kellő adottság, nem is mehetsz próbajátékra. Ugyhogy ha megmondod merre laksz, akkor pontosabb válaszokat kapnál! :-)


A korod meg nem számít, ha megvan a kellő gyorsaságod, erőszakos vagy, valamint jól bánsz a labdával, simán felvesznek.

2009. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én igazából a Fradiba szeretnék menni(az az álmom)am Hatvanba lakom:D
2009. aug. 2. 00:33
 3/5 anonim ***** válasza:
ha van hozzád illő korosztály akkor 5 évesen is be lehet jutni:D ha van hozzá 5 éves korosztály...:D minnél hamarab érdemes, de ha te csak most szántad el magad akkor viszont készülj fel, hogy nem lesz könnyű
2009. aug. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik haverom az MTKnál volt próbajátékon, valami 110et dekázott jobbal 95öt váltogatva és 82t bal lábbal, ami állítólag elég jó. Bár nálunk elég szarok az ificsapatok rendszerint 13. körüli helyen végzünk és vana hol 8 gólt is kapunk XD
2009. dec. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elso valoszolo mi az a kello adottsag?

Magassagra gondolsz vagy mire?

2010. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!