Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Profi kapus akarok lenni....

Profi kapus akarok lenni. Hova menjek ezekkel a paramétereimmel?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 181 cm. 6 éve védek kisebb csapatban, és emellett két éve a korosztályos Bp. Válogatottban. Elég erős testalkatom van, egy éve ezzel párhuzamosan amerikai focizom is. Vetődni nagyon jól tudok, a szögleteknél viszonylag magabiztos vagyok. A tizenegyeseknél van egy jó taktikám aminek segítségével a büntetőket nagy százalékban védem (10/6 kb.). A ziccerek védésében is jónak tartom magam. Budapesten élek. Nos a kérdés a következő: van esélyem arra, hogy NB1-es kapus legyek? Hova menjek, hogy bekerülhessek a korosztályos országos válogatottba, vagy egy komoly csapatba? Köszönöm a választ!


Ui: a leírás alapján elég nagypofájúnak tűnhetek, de megpróbáltam a legjobban visszaadni a tulajdonságokat :D


2012. szept. 21. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van, csapatokat kérdezz meg, hogy hogy lehetne megoldani. A magánkapusedző piszok drága tud lenni. Egyébként most van kapusedződ?
2012. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kiscsapat lévén kapusedzés nincs... Apukámmal szoktam lemenni, és csinálunk kapusedzés szerű feladatokat. Köszönöm a választ.
2012. szept. 22. 13:49
 3/4 anonim válasza:
BVSCnél van kapusedzés, legalábbis 3 éve volt. Ha meg profiságban gondolkodsz, akkor szaglászd körül az akádémiákat.
2012. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 1. 00:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!