Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focihoz milyen cipő? Mercurial...

Focihoz milyen cipő? Mercurial és T90?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vettem nike t90 shoot iv (teremcipőt)cipőt pár napja.

mivel 15 éves vagyok nem fog nőni a lábam már sokat szerintem,nem hiszem hogy már kinőném meg kicsit nagyobbat vettem,mert csak nagyobb volt 43-as lábam van,és 44,5-öset vettem,kicsit nagy rám,de mint a többi cipő,hosszúságra kicsit hosszú (1 cm-el),de vastagságra kényelmes..

nagyon jól focizok benne...tényleg oda rúgom ahova akarom nagyon pontos labdákat adok benne..

azon gondolkoztam vennék egy nike mercurialt is..

szerintetek melyik jobb cipő?

érdemes vennem?

jól lehet abban is focizni?

hanyast vegyek?


2012. szept. 14. 18:06
 1/3 A kérdező kommentje:
JA és azt szeretném még kérdezni,hogy ha stopnisat veszek,akkor stopnik lekopnak,ha aszfalton járok vele?
2012. szept. 14. 18:07
 2/3 anonim válasza:

1. mi az a "stopni"? tudtommal az stopli

2. csak kényelmes cipőt vegyél

3. "hanyast vegyek?" figyelj, javaslom akkorát, amekkora a lábad, barátom...

2012. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A játékod nem a cipődön hanem a képességeiden múlik. Talán annyival kell nagyobb a cipő mint a lábad, hogy kényelmes legyen sortszárral is. A stopli (a fém is) elkopok a betontól.
2012. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!