Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 2001, Liverpool 5 - 4 Alavés....

Delusion kérdése:

2001, Liverpool 5 - 4 Alavés. Mi történt a meccsen, abban a szezonban, mi lett a csapatokkal?

Figyelt kérdés

Mivel kb. nyolc vagy kilenc éves kis taknyos voltam 2001-ben, és igazából nem voltam tisztában azzal, hogy létezik UEFA kupa (vagyis létezett), ezért ez a meccs teljesen kimaradt az életemből, és a szezon is.


Fura, hogy a Liverpool kiütötte az elődöntőben a Barcát (még akkor is, ha NEM a jelenlegi formákból indulok ki), de az még vállalható. Vsizont az, hogy 4 spanyol csapat is volt a negyeddöntőben, amelyből 3 abszolút pici és manapság jelentéktelen (nem 30-40 évekről van szó, max tízről), felettébb fura - az sem elhanyagolható, hogy az Alavés ugye 9-et rúgott az elődöntőben. Az az Alavés, ami az elmúlt 10 évben max 3-4 idényt játszott elsőosztályban... erre pont ma olvasom, hogy milyen nagy meccs volt a döntő.


9 gól nem tudom mikor esett utoljára ilyen magas színvonalú kupasorozat fináléjában... ennyire más volt régen a foci? Tudom, hogy ezt nem ilyen rövid intervallumra mondják, de akkor is ez fogalmazódott meg bennem. Olyan érzésem van, mintha lemaradtam volna valamiről, mintha 10-15 éve más volt az egész.


2012. szept. 10. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz: PÉNZ
2012. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!