Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem tudok focizni?

Nem tudok focizni?

Figyelt kérdés
Csak úgy merek focizni, ha a csapatomban csak gyengén játszó játékosokkal vagyok együtt, és az ellenfelünk egy nagyon jó csapat, akkor szinte mindig várom, hogy bemenjek a pályára, tele vagyok önbizalommal, de mikor már (csak!!) 1-2 évvel idősebb jól játszó emberekkel kell egy csapatban bizonyítanom, akkor szinte leblokkolok minden labdánál ami hozzám kerül. Szinte már arra gondolok sokszor, hogy ne kapjam meg a labdát mert az jut eszembe, hogy nem tudok utána vele mit kezdeni. Ennek köze van ahhoz is, hogy félek attól, hogy ha elrontok valamit, akkor kiröhögnek és leküldenek, többet nem vesznek be focizni stb... majd már nekem se lenne sose kedvem játszani. Ez szimplán annyit jelent, hogy képtelen vagyok játszani a focit? Mi segíthetne ebben a helyzetben? Hogyan gyüjthetnék önbizalmat?
2012. szept. 3. 16:04
 1/2 anonim válasza:
ez az igazi kihívás:)bizonyítanod kell hogy akárkivel és akárki ellen tudod a formádat hozni.És ehhez csak egy kell:önbizalom és higgadtság:)
2012. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Így van, a kulcs az önbizalom. Növeld minden meccs előtt a magabiztosságodat, menny egy kicsit dekáz, passzolgass egy kicsit a haverokkal, vagy nagyon jó ha hallgatsz egy kis ösztönző zenét. Állj hozzá optimista ként és ne kételkedj magadban.
2012. szept. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!