Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Barcelonában...

Szerintetek Barcelonában lehet reálos cuccokat kapni?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, csak szerdán odamegyünk nyaralni, de ugye Madridba nem tudunk elmenni abban az egy hétben. Gondoltam, hátha mégis akad egy bolt ott, ahol lehet Real Madrid cuccokat kapni, de nem ilyen hivatalos boltra gondolok, mert azt azért tudom, hogy nincs.

2012. aug. 12. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

szerintem tuti lehet

biztos lesz valami bolt ahol akadnak realosak is

2012. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Barcelonában is vannak Madrid szurkolók, csak nyomasztó kisebbségben. (De ők legalább nem dobálják meg kővel az ellenfél csapatbuszát...) szóval a bolt sem esélytelen.
2012. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez hülyeség hogyne lehetne....nagyobb csapatoknak szinte minden nagy városba van kisebb ilyesféle boltjai.
2012. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 delusion válasza:

Persze, hogy lehet kapni. Talán van kisebb bolt is, csak nyilván nem a Nou Camp árnyékában.


És igen, nagyon nagy a rivalizálás a két klub között már nagyon, nagyon régóta, de azért nem gyilkolja egymást a két tábor; média játszik közre. Hülye emberek, vagy épp ultrák persze mindenhol vannak, de egy átlag barca drukkernek nem az fog a fejében járni, hogy szétverje a madrid boltját, vagy épp Figohoz disznófejet vágjon.


Ugyan nem Spanyolország, de... ajánlom a magyar barcás és realos blogot...mi magyarok híresek vagyunk egymás fikázásról, itt mégis elég kultúráltan beszélgetnek a szurkolók egymással.

2012. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sikerült szereznem egy mezt, persze nem eredeti, de tökre ugyanolyan :D

Utolsó: Igen, rendszeresen szoktam olvasni a Madrid blogokat, de ha az NSO-n egy meccs kommentjeibe benézek, ott is nagyon szépeket szoktam látni :DD

2012. aug. 27. 07:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!