Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Átigazolás? Hogyan működik...

Lee12 kérdése:

Átigazolás? Hogyan működik amatőr szinten?

Figyelt kérdés

most kezdtem focizni egy csapat ifi részénél(még csapatban nem játszottam ezért akarom egy ilyen klubban kezdeni)

egész jól játszom úgyhogy hamarosan le fognak igazolni és kezdődhet a bajnokság is számomra

ha feltételezzük nagyon jól menne és egy erősebb csapat érdeklődne irántam akkor ha úgy tarja kedvem évközben átmehetek oda? nincs semmi akadálya? a régi csapat az igazolás miatt nem tarthat ott? vagy ezek nem komoly igazolások úgyhogy bármikor elmehetek(megjegyzem csapattársak nem szimpatikusak)


2012. júl. 24. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Télen esetleg.
2012. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát ezt kifejthetnéd bővebben :D tényleg gőzőm nincs azért kérdezem hogy leigazolás után tartozom valamennyi idővel amit muszály ott lefociznom
2012. júl. 24. 16:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Van télen is egy átigazolási idő, meg nyáron is.Azt hiszem itt van fent segítség. www.blsz.hu
2012. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké eddig értem de ebben az időszakban én a jelenlegi klubbom beleszólása nélkül mehetek át más klubba(feltéve ha a másik klubb szeretné?:D)
2012. júl. 25. 00:05
 5/9 DownDownDown ***** válasza:
nyáron,vagy télen kapsz egy papírt amin rajta vannak az adataid,azt alá kell írnia anyukádnak v apukádnak,neked,az átvevő és az átadó klubnak.ha minden aláírás megvan akkor mehetsz az átvevő klubba
2012. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

okés akkor értem

amúgy ha feltesszük nagyon jól foczok de edzővel utáljuk egymást meg minden de nem akarná aláírni a papírt akkor mit lehet tenni?

2012. júl. 25. 13:42
 7/9 anonim válasza:

1. Köszi hogy feltetted ezt a kérdést! :-)


2. Ha utál nyilván örül, hogy elmész; de ha még se engedne el fordulj az egyesületed vezetőihez és ők elintézik neked hidd el.

2012. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az előbbi vagyok, nézd mit találtam!


[link]


Minden benne van.

2012. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

úúú nagyon köszönöm:) ilyesmit kerestem de nem találtam a feltételeket

amúgy nem vagyok edzővel rosszba mivel csak most kezdtem focizni de azért erősebb csapatot szeretnék keresni

2012. júl. 25. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!