Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ez érhet valamennyit? (Albert...

Ez érhet valamennyit? (Albert Flórián aláírás)

Figyelt kérdés
Nagyszüleim dolgai között találtam itthon egy ferencvárosos csoportképet aláírásokkal. Többek között Albert Flórián aláírása is megtalálható rajta. A dátum 1969. Szerintetek ezért adna valaki pénzt?
2012. júl. 13. 16:31
 1/4 anonim válasza:
Igen, érhet "valamennyit"! Milyen állapotban van az a csoportkép? Arcok kivehetőek, illetve az aláírás még nem kopott le? Ha más akkori nagy játékosok aláírásai is rajta vannak, akkor többet is érhet. Ha ezekről tájékoztatsz, akkor saccolok egy értéket!(:
2012. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Először is köszi a segítséget :)

Nem nagyon vagyok vele tisztában, hogy kik voltak akkor híresebb játékosok, ezért inkább bescanneltem a fénykép mindkét oldalát, így az is látszik, hogy milyen állapotban van.


[link]


[link]

2012. júl. 13. 18:25
 3/4 A kérdező kommentje:

Az aláírások közül csak egyet nem tudtam felismerni, a többi aláírás tőlük származik.

Albert Flórián

Havasi Sándor

Dóka György

Páncsics Miklós

Szőke István

Szűcs Lajos

Branikovics László

Katona Sándor

Juhász István

Horváth László

Takács Béla

2012. júl. 13. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen dolognak csak eszmei értéke van. Ha megpróbálod eladni biztos megverlek :D. Egy ilyet nem szabad pénzért árulni. Soha többet nem lesz ilyened, hacsak vissza nem veszed.
2012. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!