Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nagyobb tétet szeretnék rakni...

Nagyobb tétet szeretnék rakni tippmixen, ötletek?

Figyelt kérdés

Szeretnek kb 3-4ezer forintot , egy 1,5 / 2 es szorzóra

Magyarul kellene egy meccs, ami biztos, és ad 1,5 / 2es szorzót.

Köszi előre is:D



#Tippmix #tét .
2012. júl. 7. 14:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni hogy a jövőhéten szeretném megrakni
2012. júl. 7. 14:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd hétfőn teszik fel a kínálatot.
2012. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha nagy tétet akarsz akkor ne tippmixen tedd mert meglopnak. ott van ezer online iroda, tessék felnőni és regisztrálni valamelyikhez. a tippmix egy nagy rakás szar.
2012. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. A Tippmix nem szar, sokkal nagyobb élménye van mint a net előtt ülni!!!!

2. HA neten akarsz fogadni akkor nagyon fontold meg hogy melyik irodát választod !!! Én az unibeten vagyok, nekem nagyon bejövős és egyszerű kezelni !!!

De amit próbáltam még az a bet365 :Nekem szar , minden egybe van sűrítve , össze vissza van minden , nem lehet átlátni rajta , csomó mecssre nem is lehet fogadni amire pedig érdemes lenne !

2012. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első : köszi :d


2.3.: kiskorú vagyok, fater szokta érvényesíteni úgyhogy az online fogadás meg nem :/

2012. júl. 7. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:

az 1,5 szorzó is ugyanúgy elmehet mint a 10-es

én 3 ezer forint felett nem fogadnék

2012. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

öcsém ha nem értesz hozzá ne irogass már szegény gyereknek hülyeséget.

nem kell nagyon átgondolni hogy hova regisztráljon, mivel minden oldalon kifizetnek ha pár ezerrel játszol. sőt, az a legjobb ha minden helyre regisztrálsz és lehúzod a bónuszokat.

magyar supportosok közül a bet365, angolok közül a pinnaclesports a legjobb, punktum, ez van, fogadd el. nem szerintem van igy, hanem tények.

2012. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!