Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki az idei Eb felfedezettje...

Alfonz71 kérdése:

Ki az idei Eb felfedezettje szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 11:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is Balotelli, én eddig nem igazán hallottam róla, habár nem is követem csak az iylen nagyobb eseményeket:P
2012. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Jordi Alba.
2012. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hummels
2012. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 DownDownDown ***** válasza:
60%
Marco Reus - Németország.
2012. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Balotteli és Reus! Balotteliből nagyon nagy játékos lehet még, bár már most is nagyon jó! Remekül rúg kapura, erősek a lövései, pontosak, higgadt, fantasztikus erőállapotba van, csodásan sprintel, és jól is helyezkedik és végül de nem utolsó sorban rendkívül gólerős is! Reus remekül rúg kapura és erőset, pontosat lő és jókor van jó helyen vagyis igen jól is helyezkedik! Ha dönteni kellene inkább Balotteli de Reust is ide kellett írnom! És attól még hogy Balotteli már 16 éves kora óta komoly csapatokba rúgja a bőrt még az nem azt jelenti hogy nem felfedezett! 25 éves kor alatt még valaki fiatalnak számít! Addig szokták megválasztani a VB-n a legjobb fiatal játékost! Ami amolyan felfedezett címnek is mondható! Kár, hogy Balotteli nem a ghánai válogatottba szerepel! Ha ő és a két Boateng is ott lenne! Ghána már most is nagyon erős, de úgy igazán ütnének! Gyan és Balotteli csatárként! Essien és Boateng középpályás! Védőként a másik Boateng! Plusz még ugye a többiek! Nagyon nagy csapat lenne, bár így is az!
2012. júl. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem a trollkodás a szánalmas (első válaszoló), hanem a reagálás rá (második válaszoló)...
2012. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már a németeket! Erős csapat ellen sosem tudnak nyerni!
2012. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda?Furcsa,hogy nem írtátok szerintem Alan Dzagoev.Középpályás létére 3 gólt lőtt a csoportkörben,nem ő tehetett róla,hogy kiestek az oroszok.
2012. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Fabio Coentrão
2012. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
"Remekül rúg kapura, erősek a lövései, pontosak, higgadt, fantasztikus erőállapotba van, csodásan sprintel, és jól is helyezkedik és végül de nem utolsó sorban rendkívül gólerős is!" Szerintem itt nem Balotellire gondoltál..:D
2012. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!