Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan gyakorolhatnék egyedül?

Hogyan gyakorolhatnék egyedül?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok. Körülbelül óvodás korom óta focizok. Egy éve pedig sikerült bekerülnöm szülővárosom(nem Budapest) legjobb csapatába. Viszont ott nem tudok bekerülni a kezdő keretbe. Folyton csak csere vagyok. Nem vagyok én olyan rossz csak egyszerűen nem tudok kibontakozni. Meg persze nem véletlenül kerültem oda. De szeretném tovább otthon is képezni magam csak nem nagyon tudom hogy hogyan lenne hatásos gyakorolnom. És hogy a testemen a lábamon kívül melyik részeket kell erősítenem. Egyébként csatár vagyok.

#gyakorlás #football #futball #Foci gyakorlás
2012. jún. 29. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, az állóképesség nagyon fontos, jár futni. Otthon kerülgethetnél üvegeket labdával akadálypálya helyett, rugdosd a falnak a lasztit, vedd le, dobd neki a falnak fejelj, vedd le mellkassal... rengeteg lehetőség van, légy kreatív. Ha csatár vagy gyakorold a pontosságot, a lövéseket. A focinál az egész testet kell edzeni, főként a lábat.
2012. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!