Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki ki nyeri az...

Szerintetek ki ki nyeri az EB-t? :D

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 22:27
1 2
 1/15 Csegi89 válasza:
Spanyolország.
2012. jún. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
PORTUGÁLIA
2012. jún. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Portugália a nagy f@szt nyeri meg.


SPANYOLORSZÁG!

2012. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Olaszország
2012. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Horvátország XD
2012. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
xD
2012. jún. 27. 14:47
 7/15 anonim válasza:
77%
PORTUGÁLIA
2012. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
csak ne német vagy spanyol
2012. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
jelentéktelen b*zi hallod te talán jós vagy?:D Nem azért írtam mert nekik szurkolok. Kérdeztek valamit mondtam szerintem a spanyolok a villás reggeli nélkül nem érnek túl sokat puyol se erősítí már őket akkor gondolom a németek megint lemaradnak valahogy sose áll össze nekik és most nem is a legjobbak szerintem és a olaszok pedig elég nagy meglepi lenne ha a tavalyelőtti vb szereplésük után képesek lennének eb-t nyerni. NA EZÉRT PORTUGÁLIA. OKÉ most kiestek. DE nagyon szoros volt. Ezért is mondtam őket. Ha nem csak a számítógép karva (trágárul akartam csak tod a gyik geca) na tehát ha értenél is ehez nem csak gépeznél tudnád jól hogy a fociban mint minden élsportba szoros az élmezőny. Néha-néha egy-egy jobb időzítéssel vagy felkészüléssel esetleg szerencsével hogy pont pár centivel odébb megy a labda simán történhetnek csodák 2004 -be pl a GÖRÖGÖK nyertek. Akkor a portguálok simán nyerhettek volna tehát máskor csínyán vagy hogy a fäszba mondják bánj azzal a szär lepontozó izével mert ez VÉLEMÉNYKÉRDEZŐS KÉRDÉS. Itt kérdeztek valamit én meg válaszoltam. Nem tudhattad hogy hasznos vagy nem sőt így utólag is hasznos volt attól még hogy kiestek mert megmondtam a véleményem. Tehát ha a búzi spanyoljaid nem nyernek mert szerintem a németek nyernek akkor a te válaszod is egy kupac szär a te ideológiád szerint. És remélem is hogy nem nyernek mert tavalyelőtt olyan szärul játszottak hogy majd' hánytam. DIREKT bäsztak gólt rúgni aztán előrement villás reggeli és rúgott egy gólt az utcsó 20 percbe. És TI ENNEK ÖRÜLTETEK. VICCES is volt:D. Ezt képesek emberek élvezni. Azért ennyire durva agymosottnak lenni.
2012. jún. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Csegi89 válasza:
9-es: Haver ezt jól megmondtad nekik, DE azon ne lepődj meg ha lepontoznak a semmiért. Nekem is a normális válaszaimat pontozzák le, amikor meg gyökérkedek az jó nekik. Viszont azért, mert nem tetszik egy csapat játéka ne fikázd le őket vagy a szurkolóikat, mert visszafele is elmondható ugyanez. Nekem pl. a portugálok nem tetszenek (Figos Rui Costás időben szerettem őket).
2012. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!