Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Akkor már Kassainak nincs...

Akkor már Kassainak nincs esélye hogy az Eb döntőt vezethesse?

Figyelt kérdés
mert ugye nem adtak meg egy érvényes gólt Ukrajnának:(
2012. jún. 20. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hazaküldik.

Ugye, most hogy vége a csoportmeccseknek, most a 12 játékvezetőből páran befejezik, szerintem ő is köztük lesz.

2012. jún. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legyünk realisták, biztos hogy hazamennek. 14 bíró csapatból 7 hazamegy holnap.
2012. jún. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogják hazaküldeni őket, benne lesznek a 7-ben :)
2012. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak 12 bírói csapat van.

Azt viszont nem tudom, hogy hányat küldenek most haza.

A nagyot bakizók mellett (szerintem a svéd Erikksonnak is befellegzett) a tovább jutó országok játékvezetőinek van még esélyük az elköszönésre.

2012. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Be lehetne fejezni, ezt az "érvényes gól" szöveget! NEM lett volna érvényes a gól amúgysem, mert méteres lesről indult!
2012. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, a másik meg, hogy igen, azok az országok, akik továbbjutottak, általában azokból a nemzetekből valóakat is ki szokták szórni és már vagy kiesett országokból valóakat szoktak továbbvinni, vagy olyat, akinek ott se volt a csapata.
2012. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Be lehetne fejezni, ezt az "érvényes gól" szöveget! NEM lett volna érvényes a gól amúgysem, mert méteres lesről indult!"


komoly?

2012. jún. 20. 17:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Komolyan lesről indult az akció. És már sajnos nem vezet több meccset az EB-n.

Különben meg nagyon fura a szitu, mert a bíróküldés főnöke (Collina) szerint meg kellett volna adni a gólt. Ő nem vette azt figyelembe, hogy már les volt. Az uefa hivatalos közleménye szerint meg nem is volt bent a labda. Érdekes. Amúgy szerintem meg pont így a jó, hogy nem lett megadva a gól. Számomra így igazságos.

Bár az elég sajnálatos tény, hogy egy akció alatt mind a partjelző, mint a gólbíró tévedett. Ez nem Kassain múlt.

Ha a gólbíró bent látja, és Kassai megadja a gólt, az ukránok ugyanúgy nem jutottak volna tovább, de legalább vezetett volna még Kassai meccset az EB-n. De így már nem fog sajnos.

2012. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az akció lesről indult. Kb egy méteres LES! Egy-egy hiba. Kifelé kellett volna szabadrúgás!
2012. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen láttam az elemzést a sporttévén.sajnálom Kassait.
2012. jún. 20. 21:58
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!