Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A bundesligában a Borussia...

A bundesligában a Borussia Dortmund a legnépszerűbb csapat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem hinném. Nem rossz csapat a Bundesligan belül 1 középcsapatnak számít érzésem szerint, nyertek 1 BL-t de azóta visszaesett jócskán a formája a csapatnak. Érzésem szerint a Bayern Münchnemnnek van a legnagyobb szurkoló tábora a német csapatok közül, de nekik is van a legnagyobb ellendrukker tábora is, hiszen németországban csak a Bayern drukkerek szeretik a Bayern Münchent a többi drukker inkább ellenük van. :) Hiszen ők az egyeduralkodók ott igaz most a Wolfsburg nyerte a bajnokságot. :)
2009. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
A német Fradi egyértelműen a Bayern München.
2009. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Dortmundnak elég sok szurkolója van, és igen szerintem népszerű csapat németországban, én is BVB szurkoló vagyok :)
2009. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nem a legnépszerűbb, akkor miért van minden hazai meccsén nézőrekord, miért a BVB stadionjában van a legtöbb néző?!
2009. júl. 4. 06:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért,mert nagyobb a stadionja.


A Bayern haza meccseire nem is lehet jegyet kapni,mert egy évre előre eladják az összest.

2009. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

nem a BVB hanem a HANNOVER!!!

NUR DER HSV (96)!!!

2009. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen a Dortmund a legnépszerűb egyértelműen.ez amiatt is van,hogy a Ruhr-vidék elég sűrűn lakott.A másik naygnézőszámű a schalke.Bayern azért is kevésbé népszerű,mert Münchenben inkább az 1860-t kedvelik,míg a bayern inkább a tartományban népszerű(meg országosan a divatmajmok között)
2010. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!