Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik focicsapatnak van a...

Melyik focicsapatnak van a legjobb szurkolótábora?

Figyelt kérdés

Nem az ilyen senkiházi Újpset Fradi stb selejtekre gondolok akik egész életükben nagy szurkolók,de nem tudják,hogy kik vannak a csapatban,mert csak azért mennek ki a meccsekre,hogy felgyújtsák egymást...

A komolyabb csapatokra gondolok,mint a barka,cselszi,inter stb.

Melyik nek van a legnagyobb,és legjobb szurkolótábora ?


2012. jún. 2. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Háát ezt így nagyon nehéz meghatározni. Ha a számokra hagyatkozunk, a Manchester United-et like-olták legtöbben facebookon, persze ez nem takar sokat. A német Dortmund szurkolótábora figyelemreméltóan hangos. De a Barca és a Real stadionjában is hatalmas hangulat szokott uralkodni.
2012. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
barka cselzi inter?Hol élsz te?Legjobb szurkolótáborokat nem nyugaton kell keresni,hanem közép és kelet európába.Akit te éppen le senkiháziztál elég sokat tettek le az asztalra szurkolásban.Itthon mindenképpen favorit ez a 2 szurkolótábor,létszámban és szurkolásban is.De hogy a kérdésre is válaszolják,a legjobbak talán a lengyelek,de az oroszok se rosszak.De gondolom neked ezek nem mondanak semmit mert csak tv-ben nézed a nyugati focit.Am látszik hogy nem értesz ehhez,mivel kevered a huligánt az ultrával,az 2 külön dolog.
2012. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
török csapatoknak
2012. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

szerbeket sem szabad kihagyni,bár az egész balkán fanatikus táborokat ad.

Nyugaton már színház foci megy,nem is értem egy barca,real stb stadionban ki mondja azt,h jó a hangulat..

Az angolokat nem írnám le,ők alapból nem azok a szurkolós fajták,bár megtudnak elég rendesen dörrenni( lásd fradi-milwall,volt hangulat),viszont az utcán ott vannak/voltak.

2012. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is a török csapatoknak (Galatasaray, Fenerbahce) van a legjobb szurkoló táboruk. Viszont ahogy írták előttem is a szerbeket se kell leírni, ők is nagyon kemények. Argentínok is elég fanatikusak, csak megkell nézni egy Boca Juniors–River Plate rangadót...Ha a komolyabb európai csapatokra vagy kíváncsi akkor talán a Liverpoolnak, bár én nem szurkolok nekik engem mindig lenyűgözött még tv-n keresztül is az a hangulat amit teremtettek. Angliában úgy tudom a West Hamnak van még nagyon kemény tábora. A spanyol bajnoki meccsek valóban színház jellegűek, egy Real vagy Barca bajnokin közel sincs akkora hangulat mint egy török meccsen.

Az, hogy melyik csapatnak van szurkolnak a legtöbben mindig változik ahogy a klubok erőviszonyai is...

2012. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is a török csapatoknak (Galatasaray, Fenerbahce) van a legjobb szurkoló táboruk. Viszont ahogy írták előttem is a szerbeket se kell leírni, ők is nagyon kemények. Argentínok is elég fanatikusak, csak megkell nézni egy Boca Juniors–River Plate rangadót...Ha a komolyabb európai csapatokra vagy kíváncsi akkor talán a Liverpoolnak, bár én nem szurkolok nekik engem mindig lenyűgözött még tv-n keresztül is az a hangulat amit teremtettek. Angliában úgy tudom a West Hamnak van még nagyon kemény tábora. A spanyol bajnoki meccsek valóban színház jellegűek, egy Real vagy Barca bajnokin közel sincs akkora hangulat mint egy török meccsen.

Az, hogy melyik csapatnak szurkolnak a legtöbben mindig változik ahogy a klubok erőviszonyai is...

2012. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

sok marhaság van itt a kommentek között.

Amúgy most melyik érdekel? a legnagyobb vagy legjobb?

mert egyik se mérhető.

A legtöbb szurkolója a barca, MU, real triónak van.

A legjobb viszont eléggé szubjektív.

Több nyugati országban (főleg anglia) rengeteg minden tiltva van a stadionba kilátogató szurkolóknak. persze meglehet őket szegni, csak kitiltják a szurkert egy életre minden stadionból (rosszabb esetben börtönt kapnak).

Keleten viszont akkor is megy a pírozás, ha egyfolytában sújtják a klubjukat pénzbüntetéssel. Mert ott nem tudják a kitiltásokat érvényesíteni.

2012. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
7 válaszadó látszik hogy még nem voltál még török rangadón
2012. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8: ennek mi köze hozzá te nagyon buta
2012. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

török, görög, szerb, lengyel, argentín


Galatasaray Fenerbahce Besiktas

2012. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!