Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a kedvenc focistatok? Es...

Ki a kedvenc focistatok? Es miert?

Figyelt kérdés
En a spanyolokat szeretem nagyon nagyon. Torrest, David Villat es a tobbieket.

2012. máj. 29. 20:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Én nem értek a focihoz - meg nagyrészt alszom rajta, :) de ha kapus is "ér", akkor nekem Kahn volt a kedvencem.
2012. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Cristiano Ronaldo. Mert jól cselez, és imádom a cseles játékosokat, de Ronaldo a legkirályabb, az én szememben.
2012. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Zidane a legjobb,színes játéka és váratlan húzásai miatt,és ahogy ezt lazán természetesen csinálta.
2012. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Viktor1998 válasza:
30%
Lukas podolski,mert jól játszik a pályán beleéléssel.
2012. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
Xavi. Mindig egy lépéssel az ellenfél előtt jár, hihetetlen jól lát a pályán, hajszálpontos indításai/passzai vannak. Emellett a pályán kívüli magatartása is szimpatikus, szerény, védi a magánéletét, stb... Amúgy, nekem is a spanyolok a kedvenceim.
2012. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Falcao,Agüero,Kaká,T.Silva,C. Ronaldo,Messi,Neymar
2012. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Fernando Torres :) Azért mert (bár nem most van pályafutása csúcsán) hihetetlenül kreatívan jászik, olyan ötletei vannak, hogy csak lesek mint jenőő a moziban :D Mindent belead, és a legfontosabb: mert szereti a focit ;)
2012. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Torres és Villa. Megprobálják kihozni magukból a legjobbat igaz h Villa sokkal jobban játszik de csak ebbe a szezonba. :)
2012. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. júl. 5. 17:45
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Casillas, mert ő legszerényebb, legőszintébb és a legnagyszerűbb ember, aki megkéri a bírót az EB döntőben, hogy ne hosszabbítson mivel az olaszok nem érdemlik meg a további megalázkodást. A mérkőzés után minden olaszhoz odament gratulálni, vigasztalni miközben az olyan játékosok mint Valdes, Reina akik a kezdő közelébe se jártak ugráltak össze vissza és örültek a fejüknek.
2012. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!