Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sportfogadási lehetőségek...

Sportfogadási lehetőségek közül melyiket?

Figyelt kérdés

Van 15.000 Ftom amit szeretnék fogadásra fordítani. Segítséget szeretnék kérni a választásban, hova fizessem be.

1. A bet365-nél ha befizetem, kapok mellé 15000 ft-ot még, de július 11-ig (45nap) meg kell forgatnom a 30e 3x-át 1,5 szorzó felett. Kifizetni csak 30e felett tud.

2. Vagy pedig ott az unibet amit használtam már, 4e fttól kifizet. Nincs ugyan bónusz, de nincs határidő és rollover.



2012. máj. 21. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

A Sportingbetet ajánlanám, ha jól tudom ott is 100 % -os bónuszt kapsz, tehát 15 ezerre kapnál újabb 15 ezret.Az oddsok szerintem tűrhetőek, és a kezelőfelület is kényelmes.

A Bet 365-öt szintén ismerem, de szerintem a kifizetési korlát miatt nem a legjobb.Az Unibetet nem ismerem, de szerintem mivel ott nincs bónusz, azt nem érdemes.

2012. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!