Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Torres jol jatszik?

Szerintetek Torres jol jatszik?

Figyelt kérdés
Mostanaban egy csomo negativ dolgot hallottam rola.:(

2012. máj. 20. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Őszintén? Elég fosul..
2012. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A sérülése előtt nagyon nagy volt, aztán a Liverpoolban majd a Chelseaben is próbált visszatalálni régi önmagához de nem igazán sikerült eddig leaglábbis.
2012. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
En eleg elfogult vagyok vele, mert mar regota tok szeretem. Ez azert eleg elszomorito volt... Remelem hamarosan ujra a regi lesz...
2012. máj. 20. 15:08
 4/15 anonim ***** válasza:
Ő szintén szólva nem találja magát, elég nagy hiba volt a CFC-től kifizetni érte 50M-t mikor mostani teljesítménye miatt nem adnák érte 10-et sem. Nah mind1 kell neki a váltás ha ez nem történik meg, megint egy újabb elpazarolt év lesz neki CFC-ben!
2012. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazad van. De talan most egy picit jobb formaban van... Es megnyertek a bl-t.(bar nem pont rajta mulott). Azert ez remelhetoleg biztato neki.
2012. máj. 20. 15:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Önértékelési problémái vannak, nem hiszi el magáról, hogy méltó helye van egy nagycsapatban (jó, most lehet azon vitatkozni, hogy mennyire "nagycsapat" a Liverpool).
2012. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól játszott egész szezonban. Nagyon sok gólpasszt adott. De nem úgy játszott, ahogy elvárták tőle, vagy ahogy elvárta magától, mert kevés gólt lőtt.
2012. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Di Matteo nem játszatja rendszeresen...Így kimegy a formájából és olyan mértékű bizonyítási vágya lessz, hogy csak elszúrja:( Remélem rendben lesz a portugálok ellen.
2012. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Én is remélem hogy ügyes lesz a portugálok ellen, és reméljük az azutáni meccsen is- a Döntőben :)

2012. jún. 25. 16:06
 10/15 anonim ***** válasza:
És milyen jó volt az olaszok ellen! 20 percre sem állt be és egy gólt + egy gólpasszt is adott. Ha azt belótte volna Mata helyett biztosan gólkirály lett volna, de ink önzetlenebb volt kicsit és lepasszolta :) És így is gólkirály lett! :D Egy rekordot is felállított, úgyhogy büszke vagyok rá^^ ha engedik játszani csak lesnek , hogy milyen jóóóó :)
2012. júl. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!