Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem vagyok elég jó? Mit...

Nem vagyok elég jó? Mit csináljak? Hagyam abba a focit? Többi lent. (labdarúgás)

Figyelt kérdés
Szóval én már 9 éve focizok már egészen kiskoromtól kezdve és U16-os játékos vagyok és a mostani csapatomba csere vagyok. A mostani edzömmmel és csapatársaimmal is jó ba vagyok és az edzö is remek ezdésekett tart. Én világ életembe csere voltam/vagyok. És az mlsz adatbankba se jó a statisztikám. Mit csináljak? Haggyam abba? Keresek másik egyesületett? Menlyek Akadémiára (külföldire?) Vagy egyéb?

2012. máj. 11. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak azért csinálod hogy jó legyél ?

Vagy azért mert szereted ?

Neked kell eldöntened.

2012. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mind a kettő, hogy labdarúgó lehesek külföldön!
2012. máj. 11. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy külföldi akadémiára kerülj, vagy nagyon jónak kell lenned, vagy nagyon jó ismeretséggel/pénzügyi háttérrel kell rendelkezzél. Nem olyan értelemben, mint kis hazánkban, hanem egy jó menedzsert kell találnod, akit meg kell fizetned.

Az mlsz adatbankra meg nem kell alapoznod, mert nem naprakész, sőt... statisztikailag egy kalap szar...

2012. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát úgy látszik nem elég jó ha csak csere vagyok.
2012. máj. 11. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hogy hol vagy csere... ha valami falusi brigádban, akkor tényleg ne gondolkozz komolyabb karrierben. De egy nagy nevű csapatnál (mtk,ftc,ute,dvsc, vidi,győr,honvéd) a padozás még nem feltétlen "ciki". Pláne, ha esetleg Újpest, vagy Fradi utánpótlásában vagy, ahol azért a "szülői támogatás" szempont a csapatba kerülésnél sok esetben
2012. máj. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem falusi csapat és nem is nagy nevű tue-nál
2012. máj. 12. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:

3.kerület tue, ugye?

Szerintem még náluk se gáz. Attól is függ,milyenek a csapattársaid, meg hogy az ezdőnél a pénz dominál e (nem lenne szokatlan jelenség).

Én Újpesten voltam elég sokat, jött egy edzőváltás, aki 1 hét után megmondta, hogy én nála csak csere leszek (vagy az se), így rögtön el is igazoltam. Fontosabb, hogy játssz szerintem, mindegy milyen csapatban...

2012. máj. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Sokat segített a döntésben.
2012. máj. 13. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!