Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek kellene edző...

Szerintetek kellene edző csere a FC Barcelona csapatánál?

Figyelt kérdés
Látván a tegnapi meccset és az az előtti két meccset,én azt mondom h a Barcanak nagyon nagyott kell változtatnia! (Igazolni,taktika,)

2012. ápr. 25. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:

minek mindent megváltoztatni egy év miatt?

nem lehet minden évben mindent megnyerni. Sztem felesleges lenne nagy változtatásokat végrehajtani náluk.

Igazolnak párat nyáron a hiányposztokra és ennyi. Jövőre megint ők lehetnek a legnagyobb esélyesek.

2012. ápr. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek? Több übersikeres év tán volt két rossz meccsük, na és? A világ ilyen, megy a körforgás, nem nyerhet mindig a Barca, ne is nyerjen, legyen változatosság.
2012. ápr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A keretet felesleges megváltoztatni, de Guardiola el fog menni szezon végén. (Nem egyszer megszellőztette) És végre egyszer megértem, hogy nem mindig a Barca nyer. Kicsit unalmas volt már.
2012. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem a liliputi majom miatt vesztettétek el mindhárom meccset! Őt kell likvidálni!!!
2012. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16:32 : Ki az a liliputi majom? :D Szerintem nem kell edzőcsere,csak taktikailag kell változtatni,mert már a Real is kiismerte a játékukat.
2012. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barcelonának az a baja, hogy próbálja megteremteni a 101%-os ziccert, és egy meccsen ha van 3 lövés, akkor sokat mondtam. És már sok csapat megoldja ezeket az összepasszolgatásokat a 16os szélénél úgy, hogy X-re rámegy 2 ember, meg Y-ra is és elrúgják vagy blokkolják a passzt, mivel tudják mikor mi következik.
2012. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egész estés komédia helyett inkább focizni kéne...nem csak vagdalózni hanem keményen dolgozni. És ez szól a másik nagy-nagy szupercsillagharcos csapatnak is. Akkor talán lenne valami normális szurkoló táboruk is és nem csak öltönyös ultrákat lehetne látni a meccseiken.
2012. ápr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!