Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem szemüvegesen és 15 évesen kézilabdáznom?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy a kontaklencse nagyon nem ártana, van ilyen egyszer használatos is de azt nem tudom megéri e a havihoz képest. Az életkorod pont jó ahhoz hogy bármilyen sportot elkezdj akár komolyabban is, de egyébként mozogni sosincs túl hamar és sosem késő.
2012. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

gugliba sportszemüveg.

pl egy ilyen tökéletes bármilyen sporthoz-

[link]

2012. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha sima szemüvegben nekedjönnek: leesik, rálépnek

+ ha megdobnak rohadtul fájni fog :D

2012. márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
en is szemuveges vagyok par honapja, de amiota az eszemet tudom kezilabdazok..ha meg nem annyira eros a szemuveged, akkor edzeseken es meccseken levehetned :)a csapatomban van egy lany, akinek nagyon eros szemuvege van es azzal jatszik..voltak mar kisebb balesetei, de ha ugyelsz a szemuvegedre es strapabirot veszel, akkor nem lehetnek nagy prblemak :) sok sikert, szerintem probald ki nyugodtan, aztan majd te eldontod, h mit akarsz csinalni :)
2012. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
a korod meg ne erdekeljen.semmit sem keso elkezdeni, lehet h egyik naprol a masikra nem valik profi sportolo beloled, de barmi lehetseges :)
2012. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Lehet kapni sportszemüveget! keress utána! nem késő elkezdeni:)
2012. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat és egyébként erős a szemüvegem és amióta az eszemet tudom sportolok elég komolyan csak a kézi az amit nagyon szeretnék és nem voltam benne biztos h esetleg így engednének pályára. :)
2012. márc. 31. 20:29
 8/11 MrPifta ***** válasza:
hát akkor vedd le!
2012. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is szemüveges vagyok és kézilabdázom. -2.75-ös mindkét szemem, szóval azért elég rosszul látok. Edzéseken rajtam van a szemüveg, de meccseken nem hordhatom. Megyei bajnokságban játszunk, itt már kizárt, hogy meccs közben szemüveget viselj, kivéve persze a sportszemüveget. Én napi kontaktlencsét hordok meccseken, nekem nagyon bevált.
2012. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szemüveges vagyok és kézizek már vagy 4 éve :D és elégé jól megy :D rendesen látok mindent :D
2012. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!