Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a Milán és a...

Szerintetek a Milán és a Juventus szurkolói miért ismerik el egymás csapatait jobban mint pl mondjuk az Intert?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm aki milános jobban szereti és elismeri a juvet mint az intert. És ez igaz fordítva is juvésok a milánt. (csak érdekességként kérdeztem)Forza Milán!
2012. febr. 18. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

nem vagyok olasz drukker, de sztem mert az inter a mostani sikereit a bundavád után érte el.

Előtte sokáig nem volt sanszuk a bajnoki címre.

És mint kiderült az inter is elégé érintett volt a bundaügyben csak nem kapott szankciókat (milan, juve meg igen).

2012. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előzővel. A bundabotrány közepén (sőt még utána is) hétről hétre az Inter javára is rendszeresen "tévedtek" a bírók. Az nem lehet igaz, hogy mindenki bűnös volt, egyedül ők voltak az ártatlanok aik javára folyamatosan véletlenül bírói hibák születtek. Azért erősödtek meg annyira és nyertek évekig annyi trófeát mert kimosták magukat a bundabotrány alól. Ráadásul ők ezután olyan szinten nagyképűek és irritálóak lettek, hogy csak na.
2012. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel mind2 csapat városi rivális elégé utálják egymást
2012. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit kiegészítve azt amit előttem mondtak:

mint utóbb kiderült,az inter volt a legsárosabb,abban a bundabotrányban, csak hála Moratti mafia kapcsolatainak ezekre nem derült fény, csak egy pár hónapja,de mivel eltelt ennyi év,egyszerűen bírósági szempontból elévült az ügy,így minden maradt a régiben (nem szankcionálták őket,nem vették el tőlük az elmúlt években "nyert" címeiket stb).

Ettől függetlenül is mindig szívből utáltam az intert,még akkor is,ha voltak/vannak számomra értékelhető,netán szimpatikus játékosaik(Ronaldo,Zanetti,Cambiasso),mert maga a vezetés,és a filozófia,az ócsárolás, a nagyképűség..egyszerűen botrányos,és undorító...ezzel szemben a Juventus mindig is olyan drukkereket vonzott maga köré,akiknek fontosak a hagyományok,a régi értékek, a hűség,a család(mivel mag a klub is olyan,mint egy nagy család),ezért nem meglepő,hogy a fiatalabb inter drukkerek nagy része, egy rakás öntelt,flegma,arrogáns,műveletlen kis majom (tisztelet a kivételnek),és nyilván nem a klub "tehet" arról ,hogy milyenek a szurkolói,de sokat elárul róla...

a Milánnal nekem soha semmi bajom nem volt,van számos Milan-drukker ismerősöm.Ha nem játszottunk Bl-ben,még drukkoltam is nekik.Tisztelem a múltjukat,és sajnálom a jelenüket(klasszisaik anyagi okokból való kényszerű eladása,béna vezetés,sz@r edző).Elvégre a világ egyik legnagyszerűbb klubja,a maga 7 Bl győzelmével...de azért az senki számára nem kérdéses,hogy ki az Úr Olaszországba !

Forza Juve Per Sempre !

2012. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!