Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol lehet megnézni, hogy a BL...

Hol lehet megnézni, hogy a BL labdarúgó meccseket melyik csatorna közvetíti (fogja közvetíteni)?

Figyelt kérdés
Este volt a Bayer L. - Barcelona BL nyolcaddöntő és úgy vettem észre, egyik csatorna sem közvetítette.
2012. febr. 15. 00:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pro4 közvetítette
2012. febr. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ősszel azért került vissza a TV2-re a BL közvetítés, mert az UEFA tagországoknak kötelező heti legalább egy jatéknapon közvetíteni egy olyan csatornán, amelynek legalább 90 %-os lefedettsége. Így szólt az UEFA diktátuma. Ehhez képest nem értem, most megint miért megy a PRO4-en. Jó lenne, ha a királyi TV megszerezné a BL közvetítést a kereskedelmi köcsögöktől.
2012. febr. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség amit az utolsó írt, mivel ha legalább 90%os lefedettségű csatorna vetítheti csak, akkor a nyálkettő nem vetíthetné, mert "csak" 86%os a lefedettsége
2012. febr. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
port.hu -.-
2012. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A lefedettség %-ában nem vagyok biztos, én 90-re emlékeztem. De ősszel biztos, hogy azért került vissza a TV2-re a BL, mert van az UEFA-nál egy ilyen szabály.
2012. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pro4 van a t-homenál és a upc-nél is.(míg digisport a diginél van) És szerintem csak azért volt most a pro4-en, mert valentin nap volt.
2012. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, de a kérdésemre nem kaptam választ. Nekem egy összesítésre van szükségem, melyben minden mérkőzés fel van sorolva és fel van tüntetve, hogy az adott meccsek mely csatornán lesznek láthatóak. Köszönöm előre is!
2012. febr. 16. 13:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Bazz, kb. annyit tudunk, hogy a jövő heti hol lesz leadva... Ne legyél már lusta felmenni a meccs előtti nap a port.hu-.ra (amúgy kedden a tv2 vagy pro4 és a digisport, szerdán pedig csak a digisport adja)
2012. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

eredmenyek.com megkeresed a meccset és oldalt van egy kis tv ikon. ráböksz és kiírja ha közvetítik valahol.


am meg igaza van az előttem szólónak. könnyebb ha más keresi meg helyetted mint rá szánsz 5 percet és keresgélsz egy kicsit?

2012. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
erdmények.com on nem jelzi ha a pro4 v.a digisport plus adja
2012. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!