Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fociedzés? 16 éves vagyok és...

Lee12 kérdése:

Fociedzés? 16 éves vagyok és szeretek focizni? Nem késő?

Figyelt kérdés

gyerekkorom óta szeretek focizni csak nem tudtam edzésekre járni egyesülethez

de sulibajnokságokra jártam és mindig mondták hogy elég tehetséges vagyok mert 4 évvel idősebbekkel kellet versenyezni

de ez teremfoci volt és itt nem volt annyira nagy hangsúly a futáson

viszont most félek mert elég jól cseleztem de ha lecselezem nagypályán de még 30 méter van a kapuig akkor simán befutnak

meg lőni sem tudok akkorát mivel ezekre nem edzettem


2012. febr. 14. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Azokra is tudsz edzeni,ha nem mennek.Nagy pálya egyébként teljesen más,láttam már kis pályást aki ott jól játszott,de nagy pályán nem és fordítva.
2012. febr. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 oneluw válasza:

Hi!


Én is teremfocizással kezdtem, és később nem okozott gondot a nagy pálya sem. Gondolom csatárt vagy középpályást szeretnél játszani. Keress egy egyesületet, és kezdj el járni edzésre. Később nem lesz gond a futással és a kapura rúgással sem. Napi 4 edzés szokott lenni általában egy egyesületnél, az alatt lehet fejlődni. Az állóképesség és a rúgással egyrangúan. Csak ne hagyd abba.

2012. febr. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

egyesület van:D járni is elkezdek:D de amúgy napi 4 edzés lehetetlen:D gondolom heti 4 edzésre gondolsz

itt is heti 4 edzés van és én még külön is járnék rugdosni kapura

2012. febr. 15. 18:52
 4/4 oneluw válasza:
Ne haragudj, késő volt már amikor írtam. :D Igen heti 4 edzés. akkor mindent bele és sok sikert :)
2012. febr. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!