Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol lehet erre a "hirdetésre"...

Hol lehet erre a "hirdetésre" jelentkezni?

Figyelt kérdés

Néztem az átigazolási híreket és ott akadtam erre a cikkre.

Szívesen kipróbálnám magam a Kazincbarcikában,mert nem egy rossz csapat és ott van esélye az embernek.Ami a végén van honlap azon nem találtam és a KBSC oldalán se találtam erről semmit.



Kazincbarcika: "Ndjodo megvezetett, de ennek az egész ügynek nem akarok publicitást adni. Vadásztuk neki az albérletet, majd felhívott, hogy mégsem kedden, hanem csütörtökön jön, végül kiderült, hogy aláírt a Vecséssel. Azt mondom, jobb is ez így, az ilyen emberek felejtsenek el minket! Egy támadóvénájú rutinos játékos, vagy éppen egy fiatal tehetség érkezése azért nem ártanak, közhírré tétetik, hogy aki szívesen kipróbálná magát Kazincbarcikán, az jelentkezzen" - mondta Szabó János edző. (rangado.hu)


2012. jan. 25. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Egressy Sport Központ

Kazincbarcika, Akácfa utca 1.

2012. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 8. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!