Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vajon tényleg elmegy Mourinho?

Vajon tényleg elmegy Mourinho?

Figyelt kérdés

Igaz lehet a hír, hogy ott hagyja a Madridot a szezon végén? Mi a véleményetek?

És vajon C. Ronaldo is lelép? Mert erről is pletykálnak. Mit gondoltok?


2012. jan. 24. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tartom elképzelhetetlennek. Ha bl-t nyer akkor tuti lelép, ha bajnokságot akkor se lepődnék meg. Azt se tartom lehetetlennek, hogy ha semmi trófea nem jön össze akkor a vezetőség zavarja el. Amilyen idióták simán kinézem belőlük. Egyébként nyáron úgyis lesz Eb, ha szövetségi kapitányok fognak távozni a torna után akkor elmehet valamelyik válogatotthoz. A Real után úgyis egy válogatott jönne neki, arra meg az eb után lesz a legmegfelelőbb időpont.

Ronaldo meg nem fog távozni ebbe biztosak lehetünk. 1. őt úgyse engedik el, 2. nincs is csapat ahova menni tudna.

2012. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. A Ronaldosban teljesen egyetértek veled. Ha el engednék is, ki fizetne érte annyit amennyi a kikiáltási ára?:) Annyira nem Isten Ronaldo :D
2012. jan. 24. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:

sztem el fog menni. Egyre több helyről hallani h elege van a spanyol légkörből. Sztem ha nyer vmit, ha nem lelép idén.

max klub nélkül lesz egy ideig, de elmegy (chelsea-t is így hagyta ott).

Pedig a chelseanél se volt az utolsó éve sikertelen...

Válogatottat nem hiszem h vezetne, vagyis pár éve azt nyilatkozta h az túl unalmas lenne neki.

Persze azóta lehet változott az álláspontja.


CR-ben is benne van h lelép. De ő (sztem)tuti maradni fog, csak hisztizik még párszor, max kap egy fizetés emelést és ennyi.

Ha pedig mégis lelépne, mondjuk bead egy TR-t akkor sokkal kevesebbért is elmehet mint amennyiért jött.

30-40 milliót pedig sok csapat ki tud csengetni ha kell.

Bár valszeg (nyilatkozta is) ő csak a MUba menne vissza.

2012. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyen nem tudom, vagy csak most nem ugrik be mi az a TR, de egy ilyen játékost nem lehet 30-40-ért megszerezni. Ha ezzel a valamivel mégiscsak lehet akkor a Real mindent megtesz azért hogy maradni akarjon.

90-ért ment Madridba, azóta még feljebb ment az ára, csak a City, Chelsea, Barca, és talán még a Psg tudna kiadni érte 100 fölötti összeget, logikusan átgondolva ezek közül egyik csapatba se menne, más klub meg nem jöhet szóba.

2012. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nektek is köszönöm a választ.

Mourinhora kíváncsi leszek, hogy mi lesz. Kár lenne ha elmenne. Arra is kíváncsi lennék, hogy kivel tudnák pótolni. Mert ha CR7 elmegy... pótolható. Ott van Benzema és Callejon.

De énsem hiszem, hogy elmenne, mert a Mcity tett ajánlatot, ki is fizetné a felajánlott összeget, de oda nem hiszem h CR menne... CR nyilatkozta még régebben hogy ha elhagyja a Realt, akkor csakis a MUba menne vissza. Ferguson pedig visszavárja :)

Hát kíváncsi leszek mi sül ki...

2012. jan. 24. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:

3:

tr=transfer request


amúgy ezt valszeg sose tudjuk meg mert maradni fog.

De egy tr leviszi a játékos árát, főleg ha mondjuk augusztus/január végén adja be a játékos.

A klubnak meg muszáj az ilyenbe belemennie mert ha nem akkor az lesz mint a tevez ügyből, h még a padra se kerül be (bár ott más a sztori, de ugyanúgy nem akar ott játszani mint egy Tr-t beadó játékos).

Amúgy mint realos mondom h sztem nem jobb a mostani CR mint a MU-s. Max ugyanolyan, de sztem akkor jobban hasznára volt a csapatának, most meg olyan mint ha csak magának játszana.

És ha kicsit okosabb a vezetőség akkor nem 90m-ba került volna, csak az előző elnök már 1 évvel a leigazolása előtt kötött egy megállapodást a MUval cr áráról.

2012. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vagyis a 4.-nek akartam válaszolni, a 3. én voltam :)
2012. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!