Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » TippMix. Miért nem nyertes az...

TippMix. Miért nem nyertes az alábbi szelvény? (Pittsburgh Penguins 5 - 4 Montreal Canadiens )?

Figyelt kérdés

Hazai: [link]


Hazai: Valencia-Levante 4-1 [link]


Hazai: Pittsburgh Penguins 5 - 4 Montreal Canadiens [link]

(Hazaira tettem a tippet, 4-4 lett az eredmény, DE BÜNTETŐK UTÁN 5:4, vagyis a végeredmény 5:4)

Döntetlen: Norwich - Chelsea 0-0 [link]


Hazai: Bayer Leverkusen-Mainz [link]


Szóval elméletileg mindent eltaláltam, azonban a lottózóban azt mondták, hogy nem nyertes (nem ott ahol befizettem, hanem egy másikban). Most akkor mi van?


2012. jan. 23. 16:21
 1/6 anonim válasza:

Elméletileg igen. Gyakorlatilag nem.

A büntetőkben szerzett gól nem számít, csak az eredeti játékidő, ami a 90 perc + bíró általi hosszabbítás.

2012. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a Pittsburgh-Montreal meccsen ment el, az ugyanis x lett. Benne is van a fogadási szabályzatban, hogy mikor milyen eredmény számít. Még a Szerencsejáték Zrt honlapján is fent van szerintem.
2012. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Soha többé tippmix
2012. jan. 23. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
nem azért de a tippmix szabályok 1000 helyen le vannak írva...
2012. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem azért, de sehol se olvastam, hogy a jégkorongban a rendes játékidő eredménye számít, nem pedig a végeredmény.
2012. jan. 23. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
mert mindenhol a rendes játékidő számít...
2012. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!