Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit takarnak a klubcsapatoknál...

Mit takarnak a klubcsapatoknál a címer felett található csillagok?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy 10 bajnoki cím után jár egy, de pl. a Manchester City nem nyert PL-t és 3 csillagja is van! (A válogatottaknál VB cím után jár, mint pl: Brazília 5 csillag Olaszország 4) Na de a klubcsapatoknál mi a helyzet? A Fradinak és az Újpestenk is van 1-1.
2012. jan. 13. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

igen általában a bajnoki címeket szokta jelenteni (fradinak 2 van ha jobban megnézed) minden 10. után.


a citynek én se tudom miért van, bár eddig nem is foglalkoztam ezzel :D

De vannak olyan csapatok amelyiknél egy sincs kirakva pedig lehetne...

2012. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A City-nek azért van csillag a címere felett,mert az utóbbi két szezonban leigazolt 10 játékos után kerül fel egy csillag :DD


Amúgy viccen kívül: Pl a Juventusnak van két csillaga,de az nem része a címernek. Tehát az a címeren kívül van feltéve,csak azért,hogy mutassa a klub dicsőséges múltját. A City-nél pedig a 3 csillag magának a címernek a része,tehát a 3 csillag fölött lenne a többi csillag(ha lenne nekik :D)


Legalábbis én erre gondolok,mert a city címerét szinte soha nem ábrázolják csillag nélkül,míg a Juventusét pedig általában csillag nélkül ábrázolják,és csak néha ábrázolják csillaggal.

2012. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat! ;) Ezek szerint poénból is kirakhatnának csillagokat! :D:D
2012. jan. 13. 16:59
 4/5 anonim válasza:
A City látta hogy most a csillag a menő úgyhogy vettek rögtön hármat :D Ők a Premier League Győzikéi....
2012. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az Újpestnek is kettő csillaga van!
2013. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!