Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerettek asztaliteniszezni?

Szerettek asztaliteniszezni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2011. dec. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
utálom, idegesítő női sportnak találom
2011. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lee12 ***** válasza:

legjobb:D minidig feldob ez a sport

aki szerint pedig nőies az egy barom

2011. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
így van én is szeretek
2011. dec. 17. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeretek
2011. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
aha
2011. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Idegesítő női sport?!

Amikor valaki ehhez hasonlóan blamálja az asztaliteniszt, én egész egyszerűen mindig csak annyit válaszolok, hogy csak nézz végig egy igazi edzést, amikor az edző addig nyüstöli a játékost, amíg vért nem izzad, amikor szakad a víz a játékosról. Az asztalitenisz igenis tud kemény sport is lenni, ha valaki azt komolyan veszi!!!!


És igen, szeretek. Alapvetően meghatározza az életemet. Az érzés, amikor kizárok mindent az asztalnál és csak a labdára koncentrálok. Amikor elfelejtem a bajaimat, és minden dühömet levezethetem az asztalnál. És az ezt követő kellemes fáradtság. Pótolhatatlan és felbecsülhetetlen érzés!

2012. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 g12laller ***** válasza:
Hát persze...csatlakozom az elöttem szólóhoz, teljes mértékben igazad van. Most sajnos nem játszok, pedig nagyon szeretnék, de nincs hol. Szerintem is az egyik legjobb sportág, és igenis ha valaki rendesen játszik fárasztó tud lenni, és szerintem ettől sport a sport.
2012. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!